ندای البرز
پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۱:۲۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16704
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰
 •   
  رئیس پلیس راه ناجا:
  سرهنگ حمیدی بیان داشت: به دلیل آتش گرفتن لاستیک های تریلی و سرایت این آتش سوزی، مسیر مسدود و تردد خودروها به محور قدیم تاکستان-زنجان منتقل شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرهنگ حمیدی رئیس پلیس راه ناجا درباره حادثه انفجار تریلی در عصر امروز (پنج شنبه) اظهار کرد: ساعت ۱۶ و سی دقیقه عصر امروز یک دستگاه تریلی در آزاد راه قزوین-زنجان به دلیل آتش گرفتن لاستیک و سرایت این آتش سوزی دچار حریق شد.

  وی در ادامه افزود: به دلیل این حادثه مجبور شدیم تردد در حوزه آزاد راهی را متوقف کرده و بار ترافیکی را به محور قدیم تاکستان – زنجان منتقل کنیم.

  این مسئول ادامه داد: تردد خودروها در محور قدیم در جریان است و عوامل امدادی با حضور در محل حادثه در حال مهار آتش سوزی هستند تا تردد در این حوزه آزاد راهی به حالت عادی بازگردد.

  وی درباره مسیر جایگزین برای عبور خودروها عنوان کرد: جاده قدیم تاکستان به عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته شده است و ترافیک روان و عبور و مرور در این مسیر عادی است.

  حمیدی بیان کرد: در ابتدای حادثه در مسیر آزادراه انسداد ایجاد کرده و مجبور به تغییر مسیر ترافیکی شدیم که عاملی برای ایجاد ترافیک نیمه سنگین در این مسیر شد و همکاران در حال روانسازی این مسیر هستند تا با هدایت به جاده قدیم مسیر رفت و آمد سهل شود.

  وی در توصیه به رانندگان گفت: رانندگان محترم حتما از نقص فنی خودرو به خصوص سالم بودن لاستیک‌ها در فصل گرما مطمئن شوند و لاستیک‌های فرسوده را تعویض کنند.

  منبع: صبح قزوین
  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">