ندای البرز
چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۵ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7869
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷
 •   
  مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین:
  مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در رابطه با چگونگی طراحی شهرک مهرگان، گفت: در طراحی و جانمایی شهرک مهرگان از به‌روزترین روش طراحی استفاده شده است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حامد مانی‌فر صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به‌روش طراحی شهرک مهرگان، اظهار داشت: با بررسی‌های صورت گرفته در طراحی و جانمایی شهرک مهرگان از آخرین و به‌روزترین روش طراحی استفاده شده است.

  مانی‌فر خاطر نشان کرد: در طراحی شهرک مهرگان از آخرین و مدرن‌ترین روش‌ها در طراحی و جانمایی استفاده شده تا بتوان مکانی با فضاسازی و جانمایی مناسبی برای رفاه شهروندان ایجاد کرد.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به اینکه شهرک مهرگان از طریق یک مسابقه ملی طراحی شده است، افزود: ۱۰ مهندس مشاور برتر و خبره کشور در یک مسابقه محدود شرکت کرده تا بتوانند این شهرک را به بهترین شیوه و مدرن‌ترین جانمایی در راستای رفاه و سهولت استفاده شهروندان در این شهرک طراحی کنند.

  وی در رابطه با جانمایی آپارتمان‌ها، مراکز آموزشی و غیره در شهرک مهرگان، افزود: با بررسی‌های انجام شده جانمایی و پراکندگی تمامی مراکز از جمله مراکز آموزشی بر اساس جمعیت‌پذیری در مناسب‌ترین مکان خود انجام شده‌اند.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین اظهار کرد: آخرین تکنیک‌ها و روش‌های مناسب  طراحی و جانمایی در شهرک مهرگان به‌منظور استفاده و بهره‌بری هر چه بهتر شهروندان به‌کارگیری شده است.

  مانی‌فر در رابطه با مشکلاتی که در حال حاضر در استفاده از مراکز آموزشی در شهرک مهرگان مشاهده‌ می‌شود، تصریح کرد: به این نکته باید توجه داشت که در حال حاضر تمامی مراکز آموزشی در این شهرک به‌بهره‌برداری نرسیده است که این خود سبب بروز مسائلی در استفاده شهرندان از مراکز آموزشی می‌شود.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">