ندای البرز
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۴:۴۴ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17320
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱
 •   
  به بهانه ورود آزادگان به ایران اسلامی
  سلام خدا و فرشتگانش بر آزادگانی که حتی دربند شقی‌ترین انسان‌های روی زمین دست از مقاومت و ایستادگی نکشیدند و به اسطوره‌های ایمان بدل شدند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ابوالفضل بخشی، مصحف “مقاومت” را که ورق می‌زنیم روز بیست و ششم مرداد ماه سال ۶۹ توجه‌مان را به خود جلب می‌کند.

  یکی از روزهای بیادماندنی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که خاطرات پرفراز و نشیبی را به دنبال دارد و درکوله‌بار خود روایات تلخ و شیرینی جای‌ داده که کام ملت ایران را گاهی تلخ و گاهی شیرین می‌کند.

  روایاتی از جنس ناب مقاومت،که ابر قدرت‌های عالم را به زانو نشاند و دشمن آرزوی شکستن این سد محکم و دژ استوار غیور مردان میهن اسلامی‌مان را به گور برد.

  مردانی با اراده پولادین در اسارت و غیورانی که شعارشان صبر و شکیبایی و ایثار بود.

  سلام خدا و فرشتگانش بر آزادگانی که حتی دربند شقی‌ترین انسان‌های روی زمین دست از مقاومت و ایستادگی نکشیدند و به اسطوره‌های ایمان بدل شدند.

  چه دلیرمردانی که به زیر سخت‌ترین شکنجه‌ها زبان به شکوه نگشودند و ندای هیهات من الذله سردادند و دیوان سراسر عشق و ایثار ایران اسلامی را که با شعر، خون و قیام تدوین شده بود با صبر وصف ناپذیرشان تفسیر نموده و کربلای دیگری را در جوار کربلای سالارشهیدان رقم زدند.

  خالصانه‌ترین سلام و شایسته‌ترین احترام تقدیم به شجاعان بیشه‌ی همت و غیرت و علمداران عرصه‌ نبرد با جبهه‌ی باطل، شیران غران در بند اسارت که نعره‌های حیدری‌شان، شجاعت سربازان و جان‌ برکفان سپاه علوی در صفین را باردیگر در اذهان جهانیان تداعی نمود.

  چقدرسخت است روایت رفتارخصمانه دشمنان قسم خورده با این رزمندگان غیور، چه دردناک است نوشتن از آزادگانی که با اقتدا به ارباب کرمشان تشنه لب دشت غاضریه، ازشدت تشنگی جان دادند و درصف ایستادگی و مبارزه، همچون میثم تمارها جواز جاودانگی دریافت کردند.

  چقدرشیرین است روایتگری از نوجوانی که در مواجهه با خبرنگار بدحجاب هندی با تکیه بر آموزه‌های اسلامی، مبلغ سیره  فاطمی شد و با شجاعت گفت: ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است، ارزنده‌ترین زینت زن حفظ حجاب است.

  آری! نهادینه شدن اهداف نورانی انقلاب اسلامی خون می‌خواهد تا درخت ایستادگی و ایثارش تنومند گردد و پاسداری ازخون‌های به ناحق ریخته شده فقط با مقاومت محقق می‌شود.

  رنج‌ها و مرارت‌ها، اسارت‌ها و شکنجه‌ها، تحمل ناجوانمرد‌ی‌ها و صبر در راه رسیدن به سرمنزل مقصود مشی و مرام مردان میهن اسلامی ایران است.

  مردانی که با تمام وجود و ازعمق جان و با پایداری از روی ارزش‌ها باعمل صالح خویش فریاد زدند.

  درود و تحیات بی‌مثال ملت همیشه قهرمان و پیروز میهن اسلامی ایران برتمامی آزادگانی که آزادمردانه با اقتدا به قتیل دشت نینوا، سالارشهیدان دشت کربلا، ایستادند، مدال مقاومت، صبر و شکیبایی را به گردن آویخته و سالروز آزادمردی و آزادگی را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به نام خود ثبت کردند.
  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">