ندای البرز
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۴۵ 2018 Jan 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23717
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
 •   
  آجرلو مدیرمسئول پایگاه خبری ندای البرز:
  دستگاه قضایی نماد بارز قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است و یکی از وظایف اصلی رسانه‌ها دفاع از این دستگاه در برابر دشمنان انقلاب است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، وحید آجرلو در بازدید محمود محمودخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز و ابوالفضل محبی رئیس دادگستری شهرستان البرز از پایگاه خبری ندای البرز اظهار کرد: حرفه خبرنگاری به ویژه برای خبرنگاران شهرستانی، از روی علاقه و احساس مسئولیت آنها به جامعه است.
  وی ادامه داد: مشکلات مردم شهرستان البرز یکی از دغدغه‌های اصلی خبرنگاران ندای البرز بوده که به امید رفع این مشکلات، سختی‌های حرفه خبرنگاری را متحمل شده‌اند.
  مدیر پایگاه خبری ندای البرز عنوان کرد: افکار انقلابی خبرنگاران پایگاه ندای البرز باعث شده تا به فرمایش رهبر انقلاب لبیک گفته و آتش به اختیارانه به رفع دغدغه‌های مردم شهر بپردازند.
  آجرلو اضافه کرد: پایگاه خبری ندای البرز بستر مناسبی بوده تا در این بستر خبرنگاران بتوانند با قلم خود از انقلاب اسلامی دفاع کنند.
  وی تصریح کرد: دستگاه قضایی نماد بارز قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است ویکی از وظایف اصلی رسانه‌ها دفاع از این دستگاه در برابر دشمنان انقلاب است.
  مدیر پایگاه خبری ندای البرز با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: دستگاه قضا بایستی مدعی آزادی بیان در جامعه باشد و باید بگوییم آزدی بیان نیازمند عمق و گستردگی لازم تحت حمایت حاکمیت قانون است.
  وی پیشنهاد داد: برای ارتقا آشنایی خبرنگاران شهرستان البرز با حقوق ومقررات رسانه دوره‌های آموزشی با همکاری دادگستری شهرستان البرز برگزار شود.
  اجرلو با اشاره به مشکلات خبرنگاران بیان کرد : در روز خبرنگار این مشکلات همیشه در حال بیان است اما بنده ارزش و مقام خبرنگاران را بالاتر از مطرح کردن مشکلات آنها در روز خبرنگار می‌دانم.
  در پایان این دیدار دکتر ابوالفضل محبی، رئیس دادگستری شهرستان البرز از پیشنهاد مدیر پایگاه خبری ندای البرز استقبال کرد و قرار بر برنامه ریزی و برگزاری یک دوره کلاس آموزشی حقوق رسانه برای خبرنگاران شهرستان البرز شد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">