ندای البرز
دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۷:۴۱ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18800
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۱
 •   
  امیدوارم این مسیر برایم ادامه داشته باشد
  دارنده نشان برنز مسابقات جهانی اتریش گفت: از قبل می‌دانستم که بازی مقابل ستاره بزرگی مثل آقایف سخت است اما به هیچ عنوان استرسی نداشتم.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز علی‌ اصغر آسیابری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از کسب مدال برنز بیست و سومین دوره مسابقات جهانی اتریش، اظهار داشت: ابتدا از خانواده‌ام و همه آنهایی که در طول این مدت برای موفقیت من تلاش کرده‌اند تشکر می‌کنم. از کادر فنی تشکر ویژه دارم که به من اعتماد کردند و خوشحالم از اینکه توانستم بخشی از مزد زحمات آنها را در اتریش به ثمر برسانم. امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشد و تجربه‌های جدیدی را کسب کنم تا مراحل بعدی بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

  وی در ادامه افزود: مسابقات خوبی در اتریش برگزار شد و همین که تیم ملی نتایج خوبی را در لینز کسب کرد نشان می‌دهد که شرایط ملی‌پوشان بسیار عالی بود و نتایجی که کسب شده حکایت این را دارد. امیدوارم امروز مقابل ژاپن تیم ملی کمیته عنوان قهرمانی را کسب کند.

  دارنده نشان برنز مسابقات جهانی اتریش در پاسخ به این سوال که بازی کردن مقابل رافائل آقایف ستاره کاراته دنیا چه حسی داشتی گفت: رافائل ستاره مسابقات جهانی اتریش بود و واقعا از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی بود. مقابل او خیلی راحت مبارزه کردم و حتی در سه ضربه‌ای که به او زدم داوران امتیازی به من ندادند. خوشحالم که این نتیجه را همه دنیا دیدند. خوشبختانه از نتایجی که در اتریش کسب کردم همه راضی هستند.

  آسیابری در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: از قبل می‌دانستم که بازی مقابل ستاره بزرگی مثل آقایف سخت است اما به هیج عنوان استرسی نداشتم. خیلی راحت مقابل او مبارزه کردم و حتی رو به جلو با او مبارزه کردم. بهتر از حریفان امسال و سال‌های قبل او و خیلی پرفشار مبارزه کردم و اصلا آقایف تصور نمی‌کرد که با او اینطور مبارزه کنم. ان‌شاءالله که در سال‌های آینده بهتر بتوانم مبارزه کنم.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">