ندای البرز
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16132
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
 •   
  یادداشت:
  در حالی که برخی به ساخت پارک‌های بزرگ در نصرت آباد و الوند اِسرار می‌کنند، در آن سو و در زیباترین و شاید تنهاترین جنگل شهر که اکثر شاخص های تبدیل به پارک جنگلی شدن را دارد، درختان زیادی را قطع می‌کنند تا برای صاحبان ثروت باسکول بسازند .

   

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رضا خلیل‌پور، در چند سال اخیر شاهد پدیده‌هایی هستیم که هرچند با عقل جور درنمی‌آیند ولی با مجوز و بدون مجوز طی مسیرکرده و علنا موجب تضییع منافع عام المنفعه می‌شوند.

  به عنوان مثال در حالی که برخی به ساخت پارک‌های بزرگ در نصرت آباد  و الوند اِصرار می‌کنند که نه زمین آن خریداری شده و نه داخل محدوده است، در آن سو و در زیباترین و شاید تنهاترین جنگل شهر که اکثر شاخص های تبدیل به پارک جنگلی شدن را دارد، درختان زیادی را قطع می‌کنند تا برای صاحبان ثروت باسکول بسازند.

  اینجا چند سوال مطرح است که در کجای جهان مجوز تخریب پارک جنگلی را برای ساخت باسکول می‌دهند؟ آیا مکان مناسب‌تری برای ساخت باسکول در شهر صنعتی البرز وجود ندارد؟

  در زمانه‌ای که برای گرفتن مجوز ساخت یک انباری در حیاط ماه‌ها باید دوندگی کرد وآخر به نتیجه نرسید؛ چگونه، با دستور و پیگیری چه کسی مجوز ساخت‌وساز در اراضی عام المنفعه داده شده است؟

  سوال دیگر اینکه وقتی در یالیان فضای پارک جنگلی آماده‌ای وجود دارد که باهزینه‌های اندک، صرف تاسیسات و امکانات می‌تواند از پاتوق معتادان به تفرجگاه شبانه روزی تبدیل شود، چرا دنبال جنگل فروشی و توسعه پرهزینه و غیرقانونی پارک‌ها باشیم؟

  امیدواریم با پیگیری مجدانه مسؤولان دلسوز از ادامه پروژه تخریب جنگل‌ها جلوگیری و با متخلفان برخورد گردد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">