ندای البرز
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۰۸ 2018 Jan 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23702
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
 •   
  طاوسی دبیر اجرایی مسابقه خوانندگی صدای برتر:
  علاقه جوانان به هنر خوانندگی و بی توجهی به علاقه آنان سبب می‌شود که گاها ً در فضاهایی غیر اخلاقی قراربگیرند و دچار آسیب‌های اجتماعی شوند.

  حامد طاووسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ندای البرز با اشاره به جشنواره مسابقه صدای برتر اظهار کرد: علاقه و استعداد جوانان شهر الوند علت اصلی برگزاری این مسابقه در جهت استعدادیابی هنرمندان این شهر است.
  وی ادامه داد: علاقه جوانان به هنر خوانندگی و بی توجهی به علاقه آنان سبب می‌شود که گاها ً در فضاهایی غیر اخلاقی قراربگیرند و دچار آسیب‌های اجتماعی شوند که برای جلوگیری از این معضل بایستی بستر سازی مناسبی برای علایق و استعدادهای هنری جوانان شهر الوند صورت بگیرد که مسابقه صدای برتر یک نمونه از آن است.
  مسئول موسیقی کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز بیان کرد: مسابقه صدای برتر در سه بخش پاپ، سنتی و آواز ایرانی برگزار می‌شود که متقاضیان زیادی حتی از شهرهای دیگر کشور در این مسابقات شرکت کرده که اولویت ما برای استعدادیابی با هنرمندان استان قزوین و شهرستان البرز است.
  این هنرمند الوندی مطرح کرد: بخش آواز ایرانی تنها مختص آقایان بوده و بانوان می‌توانند در بخش‌های دیگر شرکت کنند.
  وی با اشاره به شرایط سنی شرکت کنندگان در مسابقه صدای برتر گفت: از سنین ۱۴سال به بالا متقاضیان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
  طاووسی خاطرنشان کرد: در مسابقه صدای برتر برای استعدادیابی کودکان در بخش پاپ برای سنین ۱۰ تا ۱۱سال برنامه هایی در نظر گرفته شده است.
  وی اذعان کرد: تا به امروز ۴۰۰نفر متقاضی شرکت در مسابقه صدای برتر بوده و افراد برگزیده در این مسابقه علاوه بر دریافت جوایز در این مسابقات به اداره کل ارشاد استان قزوین معرفی شده تا در جشنواره‌های استانی از استعداد برگزیدگان استفاده شود.
  مسئول موسیقی کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز اضافه کرد: شرایط شرکت در مسابقه صدای برتر تست صدا می‌باشد که در صورت تایید کارشناسان در بخش مسابقه شرکت داده می‌شوند و هزینه شرکت در این مسابقه ۱۲هزار تومان است که ۶۰هزار تومان آن را کانون بسیج هنرمندان شهرستان البرز تقبل کرده است.
  طاووسی با اشاره به برگزاری تاریخ اجرای مسابقه صدای برتر افزود: در ۲۵مردادماه بخش مسابقه آواز ایرانی، در ۲۶ ،۲۷ و ۳۱ مردادماه بخش اول و دوم وسوم بخش مسابقه پاپ در تالار شهر الوند برگزار خواهد شد.
  وی ادامه داد: با توجه به در خواست متقاضیان برای شرکت در مسابقه صدای برتر مهلت ثبت نام در این مسابقه تا ۲۰ مرداد ماه تمدید شده است.
  این هنرمند الوندی تصریح کرد: اکثریت هنرمندان مطرح در استان قزوین از شهر الوند برخاسته که این نشان از استعدادهای درخشان جوانان این شهر دارد که باید مورد توجه مسئولان شهرستان البرز قرار بگیرد.
  وی تشریح کرد: اقبال آذر یک اسطوره هنری در شهر الوند می‌باشد که مسئولان شهرستان البرز نسبت به این هنرمند بزرگ کم لطفی کرده‌اند تا به جایی که در شهرهای دیگر همایش‌های بسیاری در شناخت این هنرمند بزرگ صورت می‌گیرد اما در زادگاه خود این هنرمند که شهر الوند است جز مجسمه‌ای نشانی از این بزرگ مرد وجود ندارد.
  این موسیقیدان الوندی بیان کرد: شهر الوند در بخش موسیقی به شدت ضعیف عمل کرده به طوری که این هنر مدت‌های مدیدی است در شهر الوند راکد است .
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">