ندای البرز
دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۱۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21867
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
 •   
  مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان البرز
  مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان البرز گفت:این طرح جزء طرح های ملی است که بسیج سازندگی با استفاده از توان بسیجیان پیش قدم در جهت رفع بیابان زدایی این طرح را به اجرا گذاشته است .

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز: بیش از ۱۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان البرز در طرح بیابان زدایی شهرستان البرز شرکت کردند احسان ارجمندنیا مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان البرز گفت با توجه به فرمایشات حضرت آقا در خصوص بیابان زدایی بسیج سازندگی اردویی جهادی یک روزه با عنوان بیابان زدایی را در شرق شهرستان البرز برگزار کرد.
  ارجمندنیا در ادامه افزود در این اردو بیش از ۱۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان البرز به صورت داوطلب با توجه به شرایط بد آب و هوا در این برنامه شرکت کردند .
  مسئول بسیج سازندگی افزود :در این اردو با توجه به توان حضور بسیجیان بیش از ۱۲۰۰۰ اصله نهال در مساحت بیش از ۲۰ هکتار کاشته شود .
  ارجمندنیا در پایان از هدف این طرح گفت : این طرح جزء طرح های ملی است که بسیج سازندگی با استفاده از توان بسیجیان پیش قدم در جهت رفع بیابان زدایی این طرح را به اجرا گذاشته است .

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">