ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۰ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23167
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
 •   
  مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه امام رضا(ع)البرز:
  مسابقات انتخابی فوتسال بسیج کشور دراستان قزوین از تاریخ 14 تیرماه سال جاری در ورزشگاه امام علی (ع) شهرالوند آغاز و تا 16 تیرماه ادامه دارد.

  سلطان‌شاهی در گفت‌وگوبا خبرنگار ورزشی ندای البرز، با اشاره به منویات رهبری و اهمیت دادن به ورزش جوانان اظهار کرد: تربیت بدنی ناحیه سپاه پاسداران شهرستان البرز برگزار کننده مسابقات انتخابی فوتسال بسیج کشور در استان قزوین است.
  وی بیان کرد: ۱۰ تیم از کل استان قزوین و شهرستان‌های آن در مسابقات انتخابی فوتسال بسیج شرکت کرده که تیم‌های منتخب به مسابقات کشوری که در مرداد ماه برگزار می‌شود راه پیدا می‌کنند.
  مسئول تربیت بدنی سپاه پاسداران ناحیه امام (رضا) عنوان کرد:مسابقات انتخابی فوتسال بسیج کشور در استان قزوین از تاریخ ۱۴ تیرماه سال جاری در ورزشگاه امام علی (ع) شهر الوند آغاز و تا ۱۶ تیرماه ادامه دارد.
  این مسئول یادآورشد: ۱۰ تیم شرکت کننده در این دوره از مسابقات انتخابی فوتسال بسیج کشور در دو گروه ۵ نفره در رده نوجوانان بین بسیجیان استان قزوین به رقابت می‌پردازند.
  سلطان‌شاهی خاطر نشان کرد: با توجه به اوقات فراغت نوجوانان بسیجی تلاش شده است تا با برگزاری این مسابقات بتوان شرایطی فراهم کرد تا نوجوانان علاقه‌مند به ورزش با شرکت در این مسابقات استعدادهای خود را شکوفا کنند.
  وی اضافه کرد: بازیکن‌هایی که در لیگ برتر کشور هستند، نمی‌توانند در مسابقات انتخابی فوتسال بسیجیان شرکت کرده تا نوجوانان مستعد شهرستانی با شرکت در این دوره از مسابقات بتوانند به استعدادها و توانایی‌های خود دست پیدا کنند.
  وی اشاره کرد: مسابقات انتخابی فوتسال بسیج کشور در استان قزوین با همکاری شهرداری الوند، اداره جوانان و ورزش شهرستان البرز، کانون بسیج ورزشکاران این شهرستان و تربیت بدنی سپاه پاسداران ناحیه امام رضا (ع) برگزار می‌شود.
  سلطان‌شاهی در پایان افزود: تشویق جوانان به ورزش، همان امر به معروف می‌باشد که مسئولان باید تلاش کنند تا شرایطی شود که جوانان و نوجوانان بتوانند به تفریحات سالم پرداخته و از آسیب‌های اجتماعی مصون بمانند.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">