ندای البرز
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17848
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸
 •   
  رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد:
  رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد نام نویسی قطعی زائران اربعین حسینی از امروز (شنبه) در سامانه سماح سازمان حج و زیارت آغاز می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سعید اوحدی امروز (شنبه) افزود: زائران متقاضی زیارت اربعین که پیش ثبت نام کرده‌اند برای ثبت نام قطعی از ۲۷ شهریور به سامانه سماح سازمان حج و زیارت مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کنند.

  اوحدی افزود: تعداد ثبت نام زائران اربعین از مرز ۱۶۰ هزار نفر عبور کرده و پیش بینی می‌شود بیش از ۲ میلیون زائر در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا کنند.

  وی گفت: صدور ویزا از اول مهرماه آغاز می‌شود و از نیمه مهر هم کنسولگری عراق در ۱۲ نقطه کشورمان مستقر خواهد شد و هیچ مشکلی در خصوص صدور ویزا نخواهد بود.

  رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص استقرار موکب‌های کشورمان در مسیر مراسم اربعین هم گفت: مسئولیت استقرار موکب‌ها با ستاد بازسازی عتبات است و خیران متقاضی مشارکت در پذیرای زائران اربعین می‌توانند به شماره حساب این ستاد کمک‌های خود را واریز کنند.

  وی افزود: امسال ۵ موکب به یاد و نام شهدای مظلوم منا برپا خواهد شد که شامل ۳ موکب در مرزهای مهران، چزابه و شلمچه و ۲ موکب در کربلا و نجف است.

  اوحدی در خصوص وضعیت حج تمتع سال آینده هم گفت: مقام معظم رهبری مطالباتی را مطرح و تاکید کردند باید جهان اسلام  از این خواب سنگین بیدار شوند و رفتار عربستان تغییر کند تا شاهد حج ابراهیمی باشیم.

  وی افزود: تا امروز عربستان یک عذرخواهی نکرده است و مسئولیت را نپذیرفته و با دروغ پردازی و پول‌های حرام به دنبال فضا سازی تبلیغاتی هستند و امیدواریم شاهد حجی که بنا به فرموده مقام مظعم رهبری مظهر شکوه، عزت عظمت و معنویت و کرامت و عزت زائر است باشیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">