ندای البرز
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۱۸ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
 •   
  معاون اجرایی سپاه استان قزوین:
  معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین از آمادگی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین برای کمک به اسکان دائم مردم زلزله زده در سرپل ذهاب و دو روستای معین این سپاه خبر داد.

  محرمعلی والدی، در گفت‌وگویی با خبرنگار اجتماعیصبح قزوین اظهار کرد: مرحله اسکان موقت در روستاهای قره بلاغ اعظم و بابااسکندر در سرپل ذهاب به پایان رسیده است.

  وی افزود: بعد از زلزله و با تقسیم مناطق بین سپاه‌های استانی، استان قزوین مامور رسیدگی و خدمات رسانی به دو روستای قره بلاغ اعظم و بابااسکندر بوده است.

  معاون اجرایی سپاه استان قزوین اذعان کرد: این دو روستا ۳۲۴ خانوار با جمعیتی افزون بر یک هزارو ۳۰۰ نفر داشتند و با تخریب ۱۰۰ درصدی روبرو شده بودند.

  والدی با تاکید بر اینکه در ابتدای کار تلاش شد تا نیازهای اولیه و مایحتاج ضروری آسیب دیدگان تامین شود، عنوان کرد: در مرحله نخست ۴۳۰ تخته چادر در بین این خانوارها توزیع شد.

  وی افزود: در مرحله اسکان موقت و نصب کانکس‌ها تلاش شد تا از همه ظرفیت‌های مردم و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان استفاده شود.

  مردم قزوین ۸۰ کانکس برای زلزله زده‌ها اهدا کردند
  این مسئول ادامه داد: کار آواربرداری در این روستاها نیز با کمک بسیجیان و گروه‌های جهادی استان قزوین که در منطقه حاضر بودند، انجام شد و تا به امروز از بیش از ۲۴۰ واحد تخریب شده در این دو روستا آواربرداری شده است.

  وی با بیان اینکه کمک‌های مردمی در تمام مراحل همراه سپاه صاحب الامر(عج) در منطقه بوده است، عنوان کرد: در طی این مدت ۸۰ کانکس با کمک مردم شریف و خیر قزوینی تهیه و نصب شده است.

  معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: امروز با پایان نصب کانکس‌ها و اسکان موقت، سپاه استان قزوین مشکلی برای ادامه خدمت رسانی به این دو روستا را ندارد و آماده هستیم تا مرحله دوم اسکان موقت را به خصوص با محوریت خانواده های محروم و تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد انجام دهیم.

  وی در پایان یادآور شد: سپاه خود را در همه صحنه‌ها در کنار مردم می‌داند و در این مسیر نیز همانطور که از ابتدا در کنار مردم زلزله بوده، بعد از این نیز به این مسیر خود ادامه خواهد داد.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">