ندای البرز
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۱:۲۶ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16291
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
 •   
  مدیر برنامه‌های کارلوس مامور انتخاب سر مربی سه‌شیرها
  خورخه مندس مدیر برنامه‌های کارلوس کی‌روش بخشی از پروژه انتخاب مربی تیم ملی انگلیس را عهده‌دار شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  خورخه مندس مدیر برنامه‌های کارلوس کی‌روش بخشی از پروژه  انتخاب مربی تیم ملی انگلیس را عهده‌دار شد.
  فدراسیون فوتبال انگلیس بعد از حذف سه‌شیرها از یورو ۲۰۱۶ با باخت تحقیر آمیز مقابل ایسلند با تشکیل کمیته ای متشکل از دیوید گیل،‌ مارتین گلن و مدیر فنی، دن اشورث در حال بررسی و انتخاب گزینه‌ای مناسب برای هدایت تیم ملی کشورشان هستند.

  البته با اینکه فدراسیون فوتبال انگلیس خواهان ادامه کار هاجسون تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بودند اما وی از این امر سر باز زد تا گزینه‌های داخلی چون آلاردایس و هری ردنپ نامشان بر سر زبان‌ها بیفتد.

  در این بین فدراسیون فوتبال انگلیس از خورخه مندس خواست در تا این امر آنها را یاری کند و طی جلسه‌ای که مندس با معاون اجرایی فدراسیون فوتبال انگلیس در پاریس داشت همکاری دو طرفه آغاز شد.

  در این بین خورخه مندس مدیر برنامه‌های مربیان بزرگی چون مورینیو، اسکولاری کارلوس کی‌روش و کارانکا و چند بازیکن مطرح زیر هست.

  سران اتحادیه فوتبال انگلیس بر این باورند که لیست پیشنهادات و ارتباطات مندس کارگشا و متنوع است و آنها می‌توانند از این طریق زودتر به نتیجه برسند. البته مندس سال‌هاست که ارتباط نزدیکی با گیل مدیر اجرای فدراسیون فوتبال انگلیس دارد و همین امر باعث شده تا یکی از گزینه‌های محتمل هدایت سه‌شیر کارلوس کی‌روش باشد.

  البته سران فدراسیون با کارشناسانی چون گری لینکر، ستاره سابق انگلستان ریو فردیناند و فرانک لمپارد و هری ردنپ در مورد آینده تیم ملی دیدار کردند.

  مندس که تاثیر بسزایی در حضور مورینیو در منچستر داشت به دلیل اینکه مرد پرتغالی به تازگی هدایت شیاطین سرخ را بر عهده گرفته دیگر نمی‌تواند نامی از مورینیو به میان آورد با این اوصاف اگر نامی از کی‌روش برای هدایت تیم ملی انگلیس به میان آمد نباید تعجب کرد چرا که مندس در چند سال گذشته نقشی کلیدی در حضور کارلوس روی نیمکت رئال داشت و باید این نقش را اینجا هم به خوبی ایفا کند.

  آلاردایس، ردنپ، گلن هادل، استیو بروس و ادی هاو گزینه بومی انگلیس‌ها به حساب می‌آیند و نباید از حمایت بی دریغ فرگوسن از سام به راحتی گذشت.در پایان نام کلیزمن و اسلوان بلیچ هم در این لیست و در کنار نام کی روش دیده می‌شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">