ندای البرز
پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12871
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸
 •   
  آیت الله رجبی:
  آیت الله رجبی در همایش همیاران انقلاب اسلامی شهرستان البرز گفت: دشمنان ما قصد دارند تا با استفاده از همه ابزارهای رسانه ایی و ضد فرهنگی خود، جایگاه ولایت فقیه و رهبری را تخریب کنند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، آیت الله محمود رجبی شب گذشته در همایش همیاران انقلاب اسلامی شهرستان البرز که با حضور پر شور اقشار مختلف مردم در تالار شهر الوند برگزار شد گفت: در این مقطع حساس زمانی، استراتژی دشمن سرمایه گذاری در منابع قدرت و تهی کردن آنها است.

  آیت الله رجبی ادامه داد: یکی از مواضع قدرت نظام که که سالهاست توانسته در برابر تهدیدات دشمن چراغ هدایتگر ملت باشد رهبری و ولایت فقیه است.

  وی با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص مسئله نفوذ عنوان کرد: ایشان در آستانه انتخابات هشدار دادند که جبهه فرهنگی یکی از عرصه های مهم نفوذ است و دشمنان ما قصد دارند تا با استفاده از همه ابزارهای رسانه ایی و ضد فرهنگی خود، جایگاه ولایت فقیه و رهبری را تخریب کنند.

  این استاد حوزه و دانشگاه بیان داشت: دشمنان ما حاضرند حتی یک روحانی در رأس حکومت باشد، اما با منابع استکبار سر ستیز نداشته و اهل مذاکره و معامله باشد.

  قائم مقام آیت الله مصباح در مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)اضافه کرد: این روزها  بنگاه خبرپراکنی انگلستان و استکبار جهانی اعلام میکنند که به چه نامزدهایی رأی بدهید و به لیست چه کسانی اعتماد کنید، در صورتی که مقام معظم رهبری راهکار انتخاب اصلح را در بیانات خود تبیین فرموده اند.

  رجبی با اشاره به شاخصه های انتخاب اصلح از دیدگاه رهبر انقلاب اظهار داشت: اگر امکان شناخت کامل از نامزدهای انتخاباتی وجود ندارد می توان با مراجعه به لیست های انتخاباتی و  توجه به سوابق ارائه کنندگان آنها به نامزدهای معرفی شده اعتماد کرد.

  نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری جامعه مدرسین قم را یکی از نهادهای بسیار مهم انقلابی دانست که از ابتدای نهضت امام خمینی(ره) تا کنون توان خود را برای حفظ اسلام و نظام بکار برده است و خاطر نشان کرد: همه ما وظیفه داریم تا با توجه به راهکارهای مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح، با حضور خود در انتخابات حماسه ایی دیگر را رقم بزنیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">