ندای البرز
شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۱۸ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12632
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۲
 •   
  آیت الله رجبی:
  آیت الله رجبی در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و متنفذین شهر الوند گفت: امروز ولایت فقیه در نوک پیکان نفوذ دشمن قرار دارد و آنان در تلاشند تا این عمود مستحکم انقلاب را از میان بردارند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، آیت الله محمود رجبی در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و متنفذین شهر الوند گفت: هدف اصلی انقلاب و نهضت امام خمینی(ره)، ایجاد استقلال مبتنی بر فرهنگ دینی، قرآنی و سیره اهل بیت(ع) بود.

  وی ادامه داد: نظام اسلامی مردم پایه، مستقل و خودکفا است و به نظام های مشرک وابسته نیست.

  آیت الله رجبی افزود: رکن اصلی نظام اسلامی ولایت فقیه است، زیرا در عصر پیامبر اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع)، این مسئولیت برعهده پیامبر(ص) و امام معصوم بوده و در زمان غیبت امام عصر(عج)، برعهده نائب ایشان است.

  قائم مقام آیت الله مصباح در مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) بیان داشت: یک حکومت باید مراحل مختلف خلوص و تکامل را طی نماید که یکی از مهمترین این مراحل، تطهیر از نفوذیها و فیلتر ناخالصی ها است.

  این استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: نباید تصور شود که نظام اسلامی از این مرحله عبور نخواهد کرد، زیرا جامعه به نقطه ایی می رسد که نیروهای نفوذی داخل نظام که شاید در گذشته ثوابقی از مجاهدت را در پرونده خود داشته اند، با دل سپردن به غیرخدا، پیامبر(ص)و دشمنان، در برابر اسلام ایستاده و به ریزشهای نظام تبدیل می شوند.

  رجبی تمایل به شرق و غرب، عدم نگاه به درون، بی اعتمادی به وعده الهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری را موجب انحراف در نظام اسلامی دانست و تصریح کرد: امروز ولایت فقیه در نوک پیکان نفوذ دشمن قرار دارد و آنان در تلاشند تا این عمود مستحکم انقلاب را از میان بردارند.

  وی با اشاره به جنگ نرم دشمنان اسلام برای از بین بردن نظریه ولایت فقیه، اضافه کرد: ما باید همه تلاش خود را بر حفظ ولایت فقیه معطوف کرده و استقلالی برمبنای فرهنگ اسلامی داشته باشیم.

  این استاد برجسته حوزه علمیه قم، مجلس خبرگان رهبری را جایگاه پشتیبانی از ولایت فقیه دانست و ابراز داشت: دشمن در تلاش است تا با نفوذ افراد غیر معتقد به اصل ولایت فقیه، به اهداف شوم خود در نابودی نظام و انقلاب اسلامی دست یابد.

  آیت الله رجبی در ادامه سخنان خود، جدی گرفتن خطر نفوذ را بسیار ضروری دانست و یادآور شد: با استفاده از لیست های انتخاباتی، آگاهی های اجتماعی و انتخاب اصلح؛ می توان ازخطر نفوذ جلوگیری کرد.

  نامزد پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: همانگونه که در سنگر های دفاع مقدس حضوری خالصانه و مجاهدانه داشتیم، باید در جبهه جنگ نرم نیز وارد شده و با انتخاب اصلح ، به وظیفه خود در دفاع از نظام اسلامی عمل کنیم.

  لازم به اشاره است؛ پیش از این دیدار، آیت الله محمود رجبی با حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه شهر الوند دیدار و گفتگو کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">