ندای البرز
جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۰:۱۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18940
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر الوند گفت:هدف اصلی از تاسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران تقابل با احکام قرآن مانند قصاص و مشروعیت بخشیدن به رژیم نحس صهیونیستی در داخل کشور است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند ضمن اشاره به درخواست اتحادیه اروپا برای راه‌اندازی دفتر در تهران گفت:ما اجازه راه اندازی دفتر جاسوسی را به اتحادیه اروپا نخواهیم داد.

  وی افزود:تمام کشورها اروپایی در ایران سفارتخانه ای برای روابط سیاسی و اقتصادی دارند و نیازی به تاسیس دفتری برای اتحادیه اروپا نیست؛هدف اصلی از تاسیس این دفتر تقابل با احکام قرآن مانند قصاص و مشروعیت بخشیدن به رژیم نحس صهیونیستی در داخل کشور است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی با اشاره به جمله آمریکا همان آمریکاست که مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و دانش آموزان بیان فرمودند گفت:آیا بلای مانده که آمریکا بر سر ما نیاورد.

  وی در ادامه این مطلب افزود: آمریکا از اولین روزهای انقلاب اسلامی ما را تحریم اقتصادی کرده است با حمایت از منافقین ۱۷ هزار بی گناه را توسط ترورهای مختلف به خاک خون کشیده است.

  خطیب جمعه شهرالوند در ادامه با بیان اینکه راهیان اربعین حسینی همانند تمام کشور از شهر ما نیز شروع به حرکت کرده اند گفت:حرکت اربعین به معنی گرفتن دنباله انقلاب کربلا می باشد.

  وی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی زائران اربعین حسینی گفت نکته مهم در این سفر احترام گذاشتن به قوانین کشور و به خصوص قوانین کشور عراق است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی تصریح کرد: اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست.

  وی افزود:هیچ چیز جای کتاب را نمیگیرد درست است که فضای مجازی گسترش روز افزونی پیدا کرده است اما فقط برای کسب اطلاعات مفید می باشد اما سود کتاب و کتابخوانی را ندارد.

  خطیب جمعه شهرالوند در پایان با اشاره به برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها در مصلی تهران ویژگی های رسانه در طراز انقلاب اسلامی را بیان کرد.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">