ندای البرز
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۳۲ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23072
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳
 •   
  مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجد رسول اکرم (ص):
  مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجد رسول اکرم (ص) الوند از اجرای طرح تربیتی دعوت و برگزاری حلقه های معرفتی در مسجد رسول اکرم در ایام تابستان خبر داد.

  نقی صفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز بیان کرد: کانون فرهنگی هنری طه برای چهارمین سال متوالی طرح تربیتی دعوت را در ایام تابستان اجرا می کند که این طرح ویژه دانش آموزان پسر در مقطع سنی ۹ تا ۱۶ اجرا می شود.

  وی ادامه داد:  ثبت نام در این طرح به ۲ روش صورت می گیرد، یک روش به صورت جذب افراد است که دوستان از کانون فرهنگی هنری طه در مدارس حضور یافته و در خصوص طرح تربیتی دعوت توضیحاتی را ارائه کرده و فرم برای ثبت نام بین علاقمندان توزیع شد.

  مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجد  رسول اکرم (ص) الوند اضافه کرد: در روش دیگر اطلاع رسانی عمومی صورت گرفته و افراد با حضور در دفتر کانون فرهنگی هنری طه می توانند نسبت به ثبت نام در این دوره آموزشی اقدام کنند.

  وی عنوان کرد: بر اساس فرم هایی که هنگام ثبت نام تکمیل می شود، افراد در حلقه ها و کلاس های معرفتی شرکت می کنند که در این حلقه ها از ظرفیت هفت تا هشت نفر از طلبه ها به عنوان مربی استفاده شده است.

  صفری اعلام کرد: طرح تربیتی دعوت در طول تابستان برگزار می شود و از بین شرکت کنندگان در این دوره بعد از اتمام طرح، برگزیدگان و افراد منتخب به شرکت در کلاس های این طرح در طول سال ادامه می دهند.

  وی توضیح داد: این حلقه ها و کلاس های معرفتی شامل آموزش قرآن، مبانی اعتقادی، احکام، اخلاق و غیره می شود که در کنار این کلاس ها، برنامه های جانبی نظیر برنامه های اردویی، ورزشی، تفریحی، علمی و خلاقیتی، عبادی و معنوی هم در نظر گرفته شده است.

  مسئول کانون فرهنگی هنری طه مسجد  رسول اکرم (ص) الوند خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ۸۰ تا ۱۰۰ نفر در این حلقه ها و کلاس ها جذب خواهند شد که علاقمندان تا ۱۰ تیر ماه فرصت دارند تا در این طرح معرفتی و آموزشی ثبت نام کنند که افتتاحیه این طرح در اردوگاه شهید رجایی برگزار می شود.

  وی با اشاره به اهداف برگزاری طرح تربیتی دعوت یادآور شد: مهمترین هدف در اجرای این برنامه در کنار پرکردن اوقات فراغت نوجوانان به شکل صحیح، جذب آنها به مسجد است تا با اجرای برنامه های مختلف حضور این قشر در مساجد ماندگار و اعتقادات دینی آنها در مساجد تقویت شود.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">