ندای البرز
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۰۷ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25006
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
 •   
   تئاتری متفاوت را به نظاره بنشینیم
  این نمایش پس از یک سال تمرین، و با پشت سرگذاشتن سختی ها و چالش های بسیار، از ۱۸ تا ۲۸ آذرماه ۹۶ ، هرروز ساعت ۱۸:۳۰ در تالارشهرالوند، به روی صحنه می رود.

  کارگردان نمایش ” روی زمین “: روی زمین، با نمایش هایی که در چندسال اخیر روی صحنه های شهرستان رفته اند، متفاوت است و موضوعی که به آن می پردازد، موضوعی است که در جامعه ی امروز دربرگیری دارد.

  نرگس احمدی، کارگردان نمایش ” روی زمین ” در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی صدای شهرالوند، گفت: این نمایش پس از یک سال تمرین، و با پشت سرگذاشتن سختی ها و چالش های بسیار، از ۱۸ تا ۲۸ آذرماه ۹۶ ، هرروز ساعت ۱۸:۳۰ در تالارشهرالوند، به روی صحنه می رود.

  کارگردان نمایش ” روی زمین ” ضمن اشاره به آنکه این نمایش از ۳ بخش تشکیل می شود، ادامه داد: نوع نمایشنامه، اجتماعی می باشد، فضایی سوررئال دارد و بصورت کلی به روابط بین اعضای خانواده و دوستانشان می پردازد.

  احمدی، در رابطه با بازیگران و عوامل این نمایش توضیح داد: بازیگران نمایش ” روی زمین ” در سطح شهرستان البرز و استان قزوین مطرح هستند و بارها صحنه ها و اجراهای کشوری را تجربه کرده اند.

  وی ادامه داد: نمایش مذکور، با نمایش هایی که در چندسال اخیر روی صحنه های شهرستان رفته اند، متفاوت است و موضوعی که به آن می پردازد، موضوعی است که در جامعه ی امروز دربرگیری دارد.

  احمدی، کارگردان نمایش ” روی زمین “، تصریح کرد: این تئاتر با زبان بهتری به بیان یک موضوع اجتماعی می پردازد.

  احمدی، در مورد مشکلات اجرای تئاتر گفت: از نظر مالی با مشکلات فراوانی مواجه بوده ایم و برخلاف سنوات گذشته، از سوی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز کمک مالی به این نمایش نشد.

  احمدی، ضمن آنکه از عموم مردم برای تماشای این تئاتر دعوت کرد، اطلاع داد: از آنجا که به دنبال آشتی دادن مردم با تئاتر هستیم، تخفیف ویژه ای برای خانواده هایی که به تماشای این نمایش بیایند در نظر گرفته ایم.

  کارگردان نمایش ” روی زمین ” در پایان از بازیگران و عوامل این نمایش به خصوص تهیه کننده ی این نمایش و سرپرست گروه، آقای عباس عطاپور، تقدیر و تشکر کرد.

  منبع:صدای شهرالوند

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">