ندای البرز
جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۳۲ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23186
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  هدفی که استعمار پیر در آن با شکست مواجه شد توسط استعمار جدید با طراحی جذاب‌تر در حال پیاده شدن است وآن بی توجهی مردان به نوامیس‌شان و حجاب آنهاست که باید همگان از فتنه دشمن بیدار و به‌هوش باشند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر الوند که در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این شهر برگزار شد، اظهارکرد: مسئولان قضایی نسبت به مسائل نظارتی قوه قضائیه، نظارت ویژه‌ای داشته باشند.
  وی بیان کرد: فرانسه بعد ازعراق پاتوق و محل تجمع منافقین شده است، فرانسه محل امن منافقینی شده است که بیشتر شهدای این انقلاب به دست آنها به شهادت رسیده‌اند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند عنوان کرد: ارتباط خوب با کشورهای دیگر مورد تایید این انقلاب است ،این ارتباط باید موثرباشد و موجب بستن قراردادها به نفع ایران شود، نه اینکه موجب ایجاد لانه جاسوسی وفتنه همچون لانه بنی صدر در فرانسه باشد.
  این مسئول ادامه داد: آتش زدن برجام، زیر پا گذاشتن اصول قرارداد آن است و امید است که دولت تمهیدات جدیدی را برای تهدیدات جدید آمریکا در نظر بگیرد.
  حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به ۲۱ تیرماه و روز کشف حجاب رضا خان افزود: رضا خان به دستور انگلیس تلاش کرد که حجاب را در ایران ریشه کن کند و به اسلام آسیب برساند، این هدف انگلیس در کشور ترکیه به موفقیت رسید، اما در کشور ایران با توجه به آگاهی مردم فهیم ایران این هدف با شکست روبه‌رو شد.
  وی اضافه کرد: در زمان رضاخان محدودیت مسائل دینی را به حدی رسانده بودند که علمای کشور حق پوشیدن لباس روحانیت درجامعه را نداشتند و تمام این کارها برای براندازی اسلام بود.
  خطیب نماز جمعه شهرالوند تصریح کرد: کشف حجابی که استعمار پیر در گذشته با توپ وتفنگ نتوانست نسبت به زنان ایران عملی کند، امروز توسط ماهواره ها و سایت های ضد انقلابی در حال انجام آن است.
  این مسئول تشریح کرد: هدفی که استعمار پیر در آن با شکست مواجه شد توسط استعمار جدید با طراحی جذاب تر در حال پیاده شدن است وآن بی توجهی مردان به نوامیس‌شان و حجاب آنهاست که باید همگان از فتنه دشمن بیدار و به‌هوش باشند.
  حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به مصرف بی رویه مردم از آب ،برق و گاز بیان کرد: با توجه به اینکه ایران در بحران آب قرار دارد شایسته است که فرهنگ درست مصرف کردن در بین مردم نهادینه شده و از اسراف بپرهیزند.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">