ندای البرز
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۷ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23318
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
 •   
  اطلاعیه ای اداره کل هواشناسی قزوین
  اداره کل هواشناسی قزوین با صدور اطلاعیه ای نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البر زدر اطلاعیه ی اداره کل هواشناسی استان قزوین آمده است: آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهند از روز جاری تا اوایل هفته آینده منطقه به طور متناوب تحت تاثیر سامانه بارشی قرار خواهد گرفت که پیامد آن افزایش ابر و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش بادهای لحظه ای شدید و در پاره ای مناطق احتمال تگرگ است.
  در بخش دیگری از اطلاعیه آمده است: با توجه به فصل تابستان و مساعد بودن شرایط تشکیل ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعدازظهر و شب،بارش ها به صورت رگباری می باشد بنابراین طی این مدت احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها و همچنین به دلیل وجود سرعت وزش بادهای لحظه ای شدید، احتمال خسارت به تاسیسات نیز وجود دارد.
  هواشناسی استان قزوین در این اطلاعیه توصیه کرده است باید کلیه تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی فراهم شود.
  وضعیت جوی استان قزوین را ۱۰ ایستگاه سینوپتیک اصلی و تکمیلی، پنج ایستگاه اقلیم شناسی، ۳۳ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۹ ایستگاه باران سنجی اتوماتیک هشدار سیل و سه ایستگاه خودکار جاده ای ثبت و گزارش می کنند.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">