ندای البرز
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۳:۴۳ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2601
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۲
 •   
  شهردار محمدیّه خبرداد:
  حسین بهزادپور در مراسمی که به مناسبت هفته درختکاری در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی شهید رجایی برگزار شد اظهارداشت: شهرداری محمدیّه با توجه به موضوع تاثیر فضای سبز در زندگی مردم تلاش خواهد کرد سرانه فضای سبز محله را افزایش دهد.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز ، حسین بهزادپور ظهر شنبه در مراسمی که به مناسبت هفته درختکاری با حضور رئیس و اعضاء شورای شهر و بخشدار محمدیّه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی شهید رجایی برگزار شد ضمن تسلیت ایام فاطمیّه اظهارداشت: شهرداری محمدیّه با توجه به موضوع تاثیر فضای سبز در زندگی مردم تلاش خواهد کرد سرانه فضای سبز محله را افزایش دهد.

  وی افزود: شهرداری محمدیّه رفاه حال شهروندان خود را در اولویت برنامه های خود قرار داده و در این خصوص برای رضایتمندی آنها در تمامی فضاهای مختلف شهر بخصوص فضای سبز تلاش مضاعف داشته است.

  قزوین

  بهزادپور همچنین با اشاره به احداث بزرگترین پارک درون شهری استان که در محمدیّه به مساحت ۲۲ هکتار در حال احداث است تصریح کرد: با توجه به سفر وزیر محترم راه و شهرسازی قول های مساعدی از سوی ایشان داده شده تا با حمایت از شهرداری برای پیشبرد اهداف خود و برنامه های مهرگان بخصوص فضای سبز بودجه ای به این منظور اختصاص یابد تا بزرگترین پارک درون شهری استان تا پایان سال ۹۴ به اتمام برسد و ساکنین ناحیه شهری مهرگان از ان بهره مند شوند.

  شهردار محمدیه پارک ۱۲ هکتاری محمدیّه را یکی از مهمترین فعالیت های این شهرداری عنوان کرد و افزود: این پارک براساس نیاز شهر و شهروندان در این شهر طراحی شده که در حال حاضر در دست اقدام است که بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که برای سال اول نیمی از این بودجه هزینه خواهد شد.

  بهزادپور از کاشت چهار هزار اصله درخت در سال ۹۴ در شهر محمدیّه خبر داد و اظهارداشت: این شهرداری علاوه بر کاشت درخت، گل و گیاه در سطح شهر فضای سبز پل ۹ دی را هم که به مساحت هفت هکتار است را تکمیل کرده و برای تهیه آب مورد نیاز فضای سبز شهر مبلغ یک میلیارد تومان  به اداره آب و فاضلاب پرداخت کرده است.

   

  شهردار محمدیّه ادامه داد: محمدیه بعد از شهرستان قزوین دومین شهر استان است که ۹۵ درصد از آب مورد نیاز فضای سبز را از آب خام تهیه و استفاده می کند.

  وی در ادامه از آمادگی شهرداری محمدیّه در خصوص ایجاد پارک جنگلی در حریم این شهر خبر داد و یادآورشد: این شهرداری می تواند با همکاری منابع طبیعی ۴۰ الی ۵۰ هکتار پارک جنگلی را در حریم شهر احداث کند.

  قزوین

  در پایان این مراسم از مسئولان فضای سبز شهر محمدیّه با اهداء لوح و هدایایی تقدیر شد و سپس در یکی از مناطق شهر به صورت نمادین شهردار، بخشدار و اعضاء شورای شهر اقدام به کاشت درخت کردند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">