ندای البرز
یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23089
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
 •   
  مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با احداث زیرگذر دسترسی اهالی روستا به امام‌زاده احمد محمود ایمن‌تر خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، جعفر قزوینیان اظهار کرد: احداث زیرگذر در روستای حصار خوران در محور قدیم قزوین به آبیک برای دسترسی بهتر و ایمن‌تر اهالی روستا به مکان زیارتی امام‌زاده احمد محمود در حال احداث است.

  وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این پروژه با هزینه برآورد شده‌ی بالغ‌بر ۴٫۵ میلیارد ریال در اردیبهشت‌ماه سال جاری شروع و تاکنون دارای ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کلراه و شهرسازی استان قزوین بابیان این که اجرای این زیرگذر باعث ایجاد دست رسی ایمن و افزایش سرعت و همچنین کاهش احتمالی تصادفات خواهد شد، افزود: با اختصاص اعتبار کامل به این پروژه تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در موعد مشخص‌شده بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

  قزوینیان تصریح کرد: عرض عبوری ۸ متر به طول ۳۲ متر، دیوار برگشتی و رمپ به طول ۲۰۰ متر برای ارتباط با امام‌زاده از مشخصات مهم این پروژه است که هم‌اکنون در حال اجرا است.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">