ندای البرز
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۹:۴۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25227
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
 •   
  جوادی شهردار الوند:
  شهردار الوند از اختصاص پیست دوچرخه سواری مختص بانوان در آینده ای نزدیک خبر داد.

  به گزارش ÷ایگاه خبری تحلیلی ندای البرز جعفر جوادی شهردار الوند در نشست هم اندیشی با بانوان که در سالن شهید باکری شهرداری الوند برگزار شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه نیمی از جامعه ی ما متشکل از بانوان هستند بنابراین می توانند در جهت ترویج و توسعه ی اهداف جامعه قدم های موثری را ایفا کنند.

  وی افزود: ما از ابتدا به دنبال آن بودیم تا به کمک اعضای شورای اسلامی شهر توسعه ی عدالت محور را ایجاد کنیم.

  جوادی خاطر نشان کرد: آنچه که در ابتدای کار ما احساس شد نیاز به خدمات رسانی بیشتر به مردم جنوب شهر بود که در حال حاضر نیز در تلاش هستیم تا اقداماتی انجام گیرد.

  شهردار الوند یاد آورشد: قطعا اقداماتی که تا کنون انجام شده در شان شهروندان شهر الوند نیست و ما به دنبال آن هستیم تا خدمات رسانی خود را افزایش دهیم .

  وی اعلام کرد: قطعا مسیر اقتصادی ما با دشورای هایی رو به رو است بنابراین در تلاش هستیم تا با درآمدزایی های جدیدمشکلات موجود در این مسیر را بهبود بخشیم.

  شهردار الوند تاکید کرد: ما در زمینه ی فرهنگی معتقد هستیم هر هزینه ای انجام شود هزینه نبوده بلکه سرمایه گذاری است و تمام توان خود را در این زمینه به کار خواهیم گرفت.

  جوادی اضافه کرد: تشکیل کمیته ی بانوان از جمله اقدامات خوبی است که می تواند در سطح شهر اثر گذار باشد و در همین راستا ما تلاش خواهیم کرد تا به زودی این کمیته ها شکل گیرد.

  شهردار الوند تصریح کرد: بانوان کمک حال و یاری رسان شهرداری باشند چرا که ظرفیت های بسیار بالایی دارند و قطعا می توانند اثرگذاری مطلوبی در سطح شهر داشته باشند.

  منبع:صدای شهرالوند

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">