ندای البرز
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۹:۰۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19825
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
 •   
  مدیر ناحیه شهری نصرت آباد خبر داد:
  مهندس مجید معروفی مدیر ناحیه شهری نصرت آباد از انجام پروژه های ناحیه شهری نصرت آباد با جدیت بیشتر خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز؛ مهندس مجید معروفی مدیر ناحیه شهری نصرت آباد خصوص پروژه های آتی و درحال اجرای ناحیه شهری نصرت آباد اعلام کرد: تا پایان سال ۱۳۹۵ در ۳ نقطه ناحیه شهری نصرت آباد پارک محله ای به مساحت ۱۱ هزار متر مربع احداث و به سرویس بهداشتی و وسایل بازی کودکان و سایر مبلمان تجهیز می گردد.

  وی افزود: کار طراحی و جانمایی پارک ها به اتمام رسیده و در مرحله شروع عملیات اجرایی می باشد که بدین منظور مبلغ ۳،۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال اعتبار در نظر گرفته شده است. همچنین طراحی میدان ورودی اصلی شهر از سمت شهر صنعتی و ورودی از سمت حسن آباد به پایان رسیده و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

  مدیر ناحیه شهری تصریح کرد: پروژه احداث کتابخانه با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل می باشد و سایر پروژه های عمرانی شامل لکه گیری آسفالت، ترمیم جوی ها و نهر ها، جدول گذاری و زیر سازی کمر بندی آزادگان در حال اجرا می باشد.

  وی در پایان ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی شهروندان و همکاری شورای کشاورزی ناحیه شهری نصرت آباد، گفت: تملک زمین جهت احداث پارک ۱۰ هکتاری در ضلع شمالی بلوار اصلی ناحیه شهری نصرت آباد  قطعی شده و در مرحله تهیه نقشه های اجرایی پروژه می باشد و با توجه به دستور معاونت محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری قزوین بعد از تهیه نقشه های اجرایی به سرعت وارد فاز اجرایی احداث پارک خواهیم شد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">