ندای البرز
سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۲ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25923
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
 •   
  شهردار الوند در بازدید از شرکت ملی شیمی کشاورز:
  رشد و گسترش شهر الوند مدیون وجود صنایع و شرکتهای فعال در شهر صنعتی البرز است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز؛ در این بازدید که دیروز صبح به همراه مهندس خاکپور مدیر شرکت ملی شیمی کشاورز و تعدادی از مدیران شهرداری صورت گرفت، جوادی شهردار الوند ضمن اعلام حمایت از صنایع و شرکتهای فعال در شهر صنعتی البرز اظهار داشت: همانگونه که در دیدارهای متعدد با استاندار محترم قزوین نیز عنوان کردیم، دولت باید نگاه ویژه ای به شرکت شهر صنعتی البرز داشته باشد.

  وی افزود: رشد و گسترش شهر الوند مدیون وجود صنایع و شرکتهای فعال در شهر صنعتی البرز است.

  رییس هیأت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز در ادامه تصریح کرد: پتانسیل ها و بسترهای مناسبی برای رشد و گسترش صنایع در شهر صنعتی البرز فراهم است که امیدواریم با حمایت های دولت و جذب سرمایه های داخلی و خارجی از تمام ظرفیتهای آن استفاده شود.

  وی در پایان با اشاره به برگزاری برنامه هفتگی دورهمی شهرداری الوند و حضور مسئولین استانی و شهرستانی در این برنامه، اظهار امیدواری کرد: حضور مسئولین در این برنامه می تواند ظرفیت لازم را برای حل مسائل و مشکلات صنایع و شرکتهای شهر صنعتی البرز فراهم کند.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">