ندای البرز
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۱:۱۱ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11791
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۶
 •   
  در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و امنیت انتخابات شهرستان البرز عنوان شد:
  در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و امنیت انتخابات شهرستان البرز عنوان شد: بمنظور برگزاری انتخابات در شهرستان البرز،تعداد 134 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده كه براي هر شعبه 2 نفر کاربر رایانه بکارگیری شده است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، جلسه کمیته فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت انتخابات شهرستان البرز با حضور نصیری رئیس ستاد انتخابات شهرستان ، مسئول و اعضا کمیته فناوری اطلاعات در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

  در این جلسه، نصیری با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه دولت تدبیر و امید، برگزاری انتخاباتی شفاف، سالم و با حضور حداکثری آحاد ملت است.

  وی ادامه داد: باید درسطح شهرستان بویژه مناطق روستایی،  زیر ساخت های لازم الکترونیکی و مخابراتی را بررسی و تجهیزات مورد نیاز  بمنظور برگزاری انتخابات را پیش بینی کرد.

  نصیری با اشاره به زمان باقی مانده تا انتخابات افزود: این آمادگی وجود دارد تا کمبودها، نواقص و تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز برگزاری انتخابات در سطح شهرستان، مرتفع و تأمین گردد.

  این مسئول با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات و هم چنین رایانه ای بودن ۲۳ مرحله از ۲۵ مرحله انتخابات، نقش کمیته فناوری و سرگروه های رایانه ای را بسیار حائز اهمیت دانست.
  نصیری اذعان داشت : باید اعضای کمیته ها همکاری لازم و همه جانبه را داشته و به وظایف خود عرفاً و شرعاً متعهد باشند.

  معاون فرماندار شهرستان البرز اضافه کرد: کاربرانی که برای همکاری در انتخابات معرفی می شوند؛ باید با جدیت کامل و تلاش مستمر در حوزه انتخابات حضور داشته باشند.

  در ادامه این نشست مسئول کمیته فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت انتخابات شهرستان نیز به مباحث فنی و اجرایی برگزاری انتخابات اشاره نموده و تصریح کرد: بمنظور برگزاری انتخابات در شهرستان البرز، تعداد ۱۳۴ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که برای هر شعبه ۲ نفر کاربر رایانه از بین کارشناسان IT ادارات بکارگیری شده است.

  وی ادامه داد: در فرصت باقی مانده آموزشهای لازم از طریق کارشناسان فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان به کارشنان مربوطه ارائه خواهد شد.

  در پایان این جلسه نیز مسئول کمیته فناوری شهرستان، عملکرد این کمیته را در قالب فعالیت هایی همچون بررسی پوشش آنتن دهی ussd ، پوشش dialup، تست سیم کارتها و GSM مودم ها و انجام دقیق و موفق مانورهای انتخاباتی تشریح نمود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">