ندای البرز
شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۰۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18778
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
 •   
  امام جمعه شهرالوند الوند عنوان کرد:
  امام جمعه شهرالوند عنوان کرد:ما خواهان احقاق حقوق فرهنگیان محترم در صندوق‌ذخیره فرهنگیان توسط قوه قضاییه هستیم.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند در سخنانی ضمن تشریح اختلاس ۸ هزار میلیاردی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:ما خواهان احقاق حقوق فرهنگیان محترم توسط قوه‌قضاییه هستیم تا دیگر کسی جرات نکند نظام جمهوری اسلامی ایران را به چالش بکشد.

  طهماسبی افزود: ماهانه ۵ درصد از حقوق فرهنگیان به صندوق ذخیره فرهنگیان واریز میشود و به همین میزان نیز دولت به این صندوق واریز میکند لذا ما خواهان این هستیم در مورد اختلاس در این صندوق رسیدگی شود چرا که حق تمامی فرهنگیان می باشد.

  خطیبه جمعه شهرالوند در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر تشکر از از کمیسیون امنیت کارگری شهرستان البرز ابراز داشت: متاسفانه برخی از کارخانجات و شرکت ها یا غافل هستند یا جاهل و یا خائن چرا که چندین ماه حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده اند.
  این مقام مسئول تصریح کرد:۴۰۰ الی ۵۰۰ کارگر نزدیک به ۵ ماه است که حقوقی دریافت نکرده اند اگر هم حقوقی دریافت کرده اند با فشار دادستان محترم و مسئولین شهر بوده است.

  وی در هشداری شدید الحن گفت: بنده از پشت تریبون نماز جمعه به شرکت ها و به ویژه شرکت کنتور سازی هشدار میدهم اگر می تواند ادامه بدهد ما و دولت آمادگی همکاری کامل را داریم اگر نمی تواند کنار برود تا کس دیگری مدیریت این مجموعه را تحویل بگیرد.

  وی خاطر نشان کرد:قابل تحمل نیست کارگری ۵ ماه حقوق دریافت نکند لذا با کسانی که با قصد و قرض حقوق کارگران را پرداخت نمی کنند و نظام را به چالش می کشند برخورد خواهیم کرد

  طهماسبی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه به مسئله نفوذ پرداخت و گفت: بیانات مقام معظم رهبری در مورد نفوذ نباید یک لحظه فراموش شود چرا که دشمن یک لحظه از نفوذ غافل نمی شود.

  حجت‌الاسلام طهماسبی ادامه داد :نفوذ دشمن در چهار صورت کلی متصور است فکری فرهنگی،سیاسی،اقتصادی و عقیدتی البته خود دشمن نیز می داند نفوذ فکری و فرهنگی می تواند پیش زمینه نفوذ در مسائل دیگر هم باشد.

  وی خاطرنشان کرد:زمانی که مردم را نا امید کردند زمانی که ما را نسبت به گذشته حال و آینده بدبین نمودند ما آسیب پذیر خواهیم بود.لذا باید هوشیار بود و تعدادی از این دست ارتباطات علمی پژوهشی میتواند زمینه ساز نفوذ باشد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">