ندای البرز
شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۱۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23083
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
 •   
  رئیس سازمان تاکسیرانی شهرالوند:
  سازمان تاکسی‌رانی شهر الوند برای حمایت از رانندگان تاکسی‌های خطی مسیر "خیابان شهید مطهری – ولیعصر"50 لیتر بنزین به آنها یارانه می‌دهد.

  شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز اظهار کرد: با توجه به نیاز مردم شهر الوند، برای رفاه حال شهروندان ، خط ویژه تاکسی برای مسیر خیابان شهید مطهری – ولیعصر در نظر گرفته، که این مسیرخیابان ولیعصر، خیابان مطهری ، بلوار جمهوری (سیکاب)، خیابان جابر و خیابان میر داماد و بالعکس را در برمی‌گیرد.
  وی بیان کرد: ۱۰ دستگاه خودروی سواری تاکسی برای این مسیر توسط اداره تاکسی‌رانی شهر الوند در نظر گرفته شده است.
  رئیس سازمان تاکسی‎رانی شهر الوند عنوان کرد: این تعداد دستگاه خودرو به صورت آزمایشی در مسیرخیابان مطهری – ولیعصر تردد کرده و با توجه به نیاز شهروندان الوندی ، این تعداد بیشتر یا کمتر می‎شود.
  این مسئول تصریح کرد: کرایه مسیر خیابان شهید مطهری – ولیعصر طبق ضوابط تاکسی‎رانی شهر الوند، زیر یک کیلومتر در این مسیر ۵۰۰ تومان و بالای یک کیلومتر ۸۰۰ تومان است.
  رئیس سازمان تاکسی‎رانی شهر الوند اشاره کرد: بعد از سه ماه توسط مردم و رانندگان تاکسی، راندمان کار تاکسی‌رانی جهت رفاه شهروندان آمارگیری شده و سازمان تاکسی‎رانی به این نتیجه می‌رسد که آیا این تعداد دستگاه تاکسی برای این مسیر جوابگو بوده یا باید افزایش پیدا کند؟
  شکوری اضافه کرد: سازمان تاکسی‌رانی شهر الوند برای حمایت از رانندگان تاکسی‌های خطی مسیر خیابان شهید مطهری – ولیعصر،۵۰ لیتر بنزین به آنها یارانه می‌دهد.
  وی ادامه داد: دستگاه خودروهایی که در مسیر خیابان ولیعصر- مطهری قرار می‌گیرد، تاکسی‌های زرد و بدون نوار بوده که با نصب تابلوهایی که مسیر را مشخص کرده، از تاکسی‎های دیگر شهری قابل شناسایی است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">