ندای البرز
جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۲:۰۵ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
 •   
  امام جمعه شهر الوند:
  امام جمعه شهر الوند در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر گفت: کسانی که شعار تعقل و عقلانیّت سر می‌دهند آگاه باشند که ارتباط با غرب و آمریکا مشکل‌گشا نبوده و عین بی‌عقلی است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های نمازجمعه شهر الوند، ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته عفاف و حجاب گفت: رعایت حجاب با زور اماکن پذیر نبوده و به تعقل و اراده نیاز دارد.

  طهماسبی افزود: همه ما به عفت، یعنی مدیریت وجودی انسان به وسیله عقل و شرع نیازمندیم و ادامه داد: یکی از جهات عفت‌ورزی انجام اعمالی است که خداوند آنها را واجب فرموده و محافظت کنندگان از حجاب خود، بهترین کار ممکن را در اطاعت از خدا انجام می‌دهند.

  امام جمعه الوند ضمن انتقاد از برخی پوشش‌های نامناسب بانوان در جامعه عنوان کرد: برخی با پوشیدن لباس‌های تحریک کننده و عرضه خود در بین نامحرمان موجب خدشه‌دار شدن عفت عمومی و ایجاد انحراف و گناه در جامعه می‌شوند.

  طهماسبی ادامه داد: نتیجه رواج گناه در جامعه غضب الهی است و زمانی که گناه فرگیر شود، جوان‌مرگی زیاد خواهد شد.

  خطیب جمعه شهر الوند در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان اظهارداشت: کسانی که شعار تعقل و عقلانیّت سر می‌دهند آگاه باشند که ارتباط با غرب و آمریکا مشکل‌گشا نبوده و عین بی‌عقلی است.

  این مقام مسئول خاطرنشان کرد: وضعیّت کشورهایی نظیر پاکستان و ترکیه که به پایگاهی برای آمریکا تبدیل شده‌اند نمونه‌ایی از نتیجه ارتباط با غرب و آمریکا است.

  طهماسبی با اشاره به موضوع فروش هواپیمای بوئینگ به کشورمان بیان داشت: پس از برجام، آمریکایی‌ها هربلایی که می‌خواهند بر سرما می‌آورند و هر روز بهانه‌ایی تازه مطرح می‌کنند که در جدیدترین آنها، به بهانه قابلیّت حمل تجهیزات نظامی اجازه فروش هواپیمای بوئینگ را صادرنکردند.

  امام جمعه الوند اذعان داشت: ما نباید از تلاش داخلی دست بکشیم، زیرا اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تنها راهگشای مشکلات کشور است و باید به آن توجه کرد.

  طهماسبی در ادامه تبیین سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: فتنه خط قرمز ما است، زیرا در موضوع فتنه اصل نظام هدف اصلی دشمن بود و  باید با فتنه و فتنه‌گران سرستیز داشت و مواضع خود را به صراحت اعلام کرد.

  وی ادامه داد: مدعیان امام دوستی باید بدانند که حضور در خط امام(ره) بدون بودن در خط رهبری معنایی ندارد و اضافه کرد: سران قوای سه‌گانه باید برائت از فتنه و فتنه گران را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان البرز در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در برنامه‌های لیالی قدر، راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر از عموم خانواده‌های شهرستان البرز دعوت کرد تا در اجتماعات بزرگ “من خانواده‌ام را دوست دارم” شرکت کنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">