ندای البرز
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۹:۴۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16139
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
 •   
  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز عنوان کرد:
  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز عنوان کرد:در راستای پیشگیری از شیوع و انتقال بیماری‌های دامی، اداره دامپزشکی این شهرستان از تردد خودروهای حامل دام زنده ممانعت به عمل می‌آورد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، علی آقاجان‌نیا‌معلم رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز با اشاره به اقدامات انجام شده در سه ماهه نخست سال جاری گفت: در سه ماه نخست امسال، اداره دامپزشکی شهرستان البرز با همکاری نیروی انتظامی موفق به توقیف یک هزار و ۲۶۰ رأس دام سبک و سنگین فاقد مجوز حمل شده است.

  وی ادامه داد: با عنایت به ضرورت کنترل ورود و خروج دام‌های ورودی به شهرستان البرز در راستای پیشگیری از شیوع و انتقال بیماری‌های دامی، اداره دامپزشکی این شهرستان از تردد خودروهای حامل دام زنده ممانعت به عمل می‌آورد.

  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز تشریح کرد: طی سه ماه نخست سال جاری ۱۵ دستگاه خودروی حمل غیر مجاز دام حامل یک هزار و ۲۳۰ رأس دام سبک و ۲۵ رأس دام سنگین در سطح این شهرستان توقیف شده است.

  آقاجان‌نیا‌معلم اضافه کرد: دام‌های توقیفی به مدت ۲ هفته با هزینه صاحبان دام‌ها در قرنطینه نگهداری شده و پس از مایه‌کوبی و اقدامات قرنطینه‌ای و احراز شرایط بهداشتی، سلامت آن‌ها تأیید و همراه مجوز حمل بهداشتی تحویل دامدار شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">