ندای البرز
دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۴ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11590
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۱
 •   
  یادداشت:
  ز جاده خلیج فارس و بلوار سهروردی که بگذریم، به میدان لاله یا همان نماد زیبای شهدا در شهر می رسیم. امروز نکته قابل تاملی که در اطراف این میدان وجود دارد، نصب بنر هایی جالب و متفاوت از جنس بصیرت است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  بعد از دوران کم فروغ شهردار مستعفی و کش و قوس های انتخاب شهردار جدید از سوی شورای اسلامی شهر الوند ، گردی از تشویش و نامیدی در دل شهروندان بوجود آمده بود. با انتخاب دیر هنگام و فرسایشی شهردار، فصل کار و گرما رو به پایان و روزهای سرد بارانی اینگونه می نمود که شرایط بد آب و هوایی می تواند بهانه خوبی برای کم کاری های احتمالی خصوصا در پروژه های بزرگ عمرانی باشد.

  اما امروز اگر از دریچه انصاف بنگریم، عملکرد این چند ماه مجموعه خدمات شهری مخصوصاً در مورد اجرای پروژه خلیج فارس خوب بوده و با تمام کمی و کاستی هایی که شاهد آن بودیم، توانسته مسیر تردد شهروندان را برای ورود و خروج از شهر تعریض و ایمن نماید. با توجه به استمرار و تلاش متولیان این پروژه در اجرای سریع و با کیفیت این کار می توان گفت که آنها نمره قبولی را در مدیریت و خدمت جهادی از مردم گرفتند.

  به عنوان یک شهروند خطاب به مجموعه خدمات شهری و شورای شهر عرض می کنم ” خدا قوت ” .

  اما از جاده خلیج فارس و بلوار سهروردی که بگذریم، به میدان لاله یا همان نماد زیبای شهدا در شهر می رسیم. امروز نکته قابل تاملی که در اطراف این میدان وجود دارد، نصب بنر هایی جالب و متفاوت از جنس بصیرت است. نصب دو بنر بزرگ که در اولی تصویر رهبر فرزانه انقلاب، منقش به شعارسال یعنی “دولت ، مردم همدلی و همزبانی” به طور ثابت زینت بخش این فضا گشته است.

  در بنر دوم هم توصیه ایشان در مورد حمایت از جوانان انقلابی و دلسوز نقش بسته است. نصب این بنرها نشان دهنده انتخاب متفکرانه و دقیق محتوای فرهنگی آنها جهت درج در سطح شهر بوده و دقدقه ایجاد همدلی و دوری از بد اخلاقی های سیاسی را به نمایش می گزارد. بدون شک گنجینه کم نظیری از جوانان لایق مذهبی و متدین در مساجد و هیات های این شهر به عنوان صاحبان اندیشه و بازوان فرهنگی جامعه در حال فعالیت هستند و در صورت حمایت از آنها فاصله رسیدن به یک جامعه آرمانی کوتاه تر خواهد شد.

  این بنرها برای مسافرانی که امروز به شهر ما می آیند این پیام را دارد که در این شهر همواره در سایه ولایت، جوانان پرتلاش انقلابی و مدیران جهادی توان خود را بکار خواهند گرفت تا این کلان شهر کوچک به جایگاهی که استحقاقش را دارد برسد.

  اینجاست که دوباره خطاب به این مجموعه بزرگ در جهت حمایت از جوانان ارزشمند، عرضه می داریم “دست مریزاد”

  نویسنده: رضا خلیل پور

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">