ندای البرز
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۵۶ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23712
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
 •   
  دادستان شهرستان البرز در بازدید از پایگاه خبری ندای البرز:
  دادستان شهرستان البرز یکی از دغدغه‌های مهم پایگاه خبری ندای البرز را مبارزه با فساد اداری دانست و گفت: این دغدغه، دغدغه ارزشمندی است و دادگستری شهرستان البرز از این دغدغه حمایت می‌کند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، دکتر محمود محمودخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در بازدید از دفتر پایگاه خبری ندای البرز و دیدار با اصحاب رسانه این مجموعه که به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و تبریک این روز به خبرنگاران اظهار کرد: بین دادسرای شهرستان البرز و اصحاب رسانه ارتباط خوبی برقرار است چرا که ما بر این باور هستیم رسانه‌ها زبان گویای جامعه هستند.
  وی با اشاره به نقش حساس و تاثیر گذار رسانه در جامعه بیان کرد: رسانه‌ها باید عدالت و انصاف را در درج مطالب وخبرها رعایت کنند تا بی عدالتی آنها مخل آسایش جامعه نشود .
  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز اذعان کرد: رسانه ‌یکی از پایه‌های نظام مردم سالاری دینی است به طوری‌که رسانه‌ها زبان گویا، چشم بینا‌و وجدان بیدار جامعه هستند.
  این مسئول ادامه داد: مبارزه با فساد اداری یکی از دغدغه‌های اصلی مردم جامعه است.
  محمودخانی با اشاره به نقش رسانه ها در مبارزه با فساد اداری مطرح کرد: دادگستری شهرستان البرز این همکاری را با مردم و رسانه‌ها داشته تا در صورت ارائه اطلاعاتی از مردم در این زمینه موضوع را پیگیری کند.
  وی یکی از دغدغه‌های مهم پایگاه خبری ندای البرز را مبارزه با فساد اداری دانست و گفت: این دغدغه، دغدغه ارزشمندی است و دادگستری شهرستان البرز از این دغدغه حمایت می‌کند.
  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز تصریح کرد: نگاه مسئولان به رسانه‌ها بایستی نگاه حمایتی باشد و رسانه‌ها باید در چارچوب قانون و مقررات به وظیفه ارزشمند خود بپردازند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">