ندای البرز
جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۲۰ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23571
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  دیگر چیزی از روح و جسم برجام باقی نمانده است که حرف از نقض برجام زده شود.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت‌الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های سیاسی-عبادی نمازجمعه این هفته شهر الوند که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) این شهر برگزار شد اظهار کرد: شیخ مشروعه فضل الله نوری جان را بر سر شریعت و دین فدا کرد.
  وی با اشاره به یادداشت‌های دکتر شریعتی بیان کرد: علی‌رغم اینکه دکتر شریعتی انتقاداتی بر روحانیت داشت اما در خاطراتش ذکر کرده است که «من تمام اسناد فروش مالی و معنوی ایران را مورد مطالعه قرار داده‌ام اما امضای یک روحانی شیعه را در پای این خیانت‌ها ندیدم.»
  خطیب نماز جمعه شهر الوند عنوان کرد: با توجه به تحریم‌های جدید آمریکا بر علیه ایران از هیات نظارت بر برجام باید پرسید که آیا از برجام چیزی مانده است که از نقض آن صحبت می‌شود؟
  این مسئول خاطرنشان کرد: دیگر چیزی از روح و جسم برجام باقی نمانده است که حرف از نقض برجام زده شود وحال زمان آن رسیده است که جواب دندان‌شکنی به دشمن داده شود.
  حجت‌الاسلام طهماسبی فلسطین را مسئله اصلی جهان اسلام دانست و گفت: یک انسان در عصری که جهان دم از حقوق بشر می‌زند چقدر باید مظلوم باشد که در خانه خودش آسایش نداشته باشد.
  وی با یادآوری هفته فنی و حرفه‌ای تشریح کرد: امید است که تمام افراد برای ایجاد وبهبود اشتغال به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای رو بیاورند.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با گرامیداشت هفته امامزادگان افزود: امامزادگان نگهدارندگان مکتب اسلام بوده‌اند که باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند.
  این مسئول اضافه کرد: مظهر قدرت ملت ایران سپاه و نیروهای نظامی است.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">