ندای البرز
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۶ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12184
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۴
 •   
  از سوی دبیر جبهه پایداری قزوین اعلام شد:
  دبیر جبهه پایداری قزوین گفت: این گزینه‌ها در واقع گزینه‌هایی است که تمام جریان‌های اصولگرایی به آن اتفاق نظر دارند و با نظر تمام افراد حاضر در جلسات انتخاب شدند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حامد کبودوند دبیر جبهه پایداری قزوین اظهار کرد: شورای ائتلاف اصولگرایان قزوین با برگزاری جلسات متعدد و مستمر که با حضور اصولگرایان تشکل‌های حقوقی از جمله حزب مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری و مجموعه‌های وابسته به این سه ضلع و اشخاص حقیقی در بدنه اجتماعی اصولگرایان صورت می‌گیرد، بررسی‌های تخصصی خود را دنبال می‌کند.

  وی افزود: شورای ائتلاف اصولگرایان قزوین با بررسی‌های انجام داده از بین ۱۷ نامزد انتخابات شورای مجلس اسلامی که نزدیک به جریان‌های اصولگرایی بودند، دو گزینه حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی و فاطمه محمدبیگی را انتخاب کرده و در لیست نهایی اصولگرایان گنجاندند.

  دبیر جبهه پایداری استان قزوین با اشاره به نمایندگان خبرگان رهبری در قزوین عنوان کرد: با توجه به اینکه شاخص اصلی جامعتین که جامعه مدرسان حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز هستند، اصولگرایان استان قزوین نیز به نظر جامعتین تمکین کردند و گزینه‌های پیشنهاد شده آیت‌الله محمود رجبی و آیت‌الله علی اسلامی از سوی این نهاد را گزینه نهایی خود اعلام کردند.

  کبودوند اضافه کرد: این گزینه‌ها در واقع گزینه‌هایی است که تمام جریان‌های اصولگرایی به آن اتفاق نظر دارند و با نظر تمام افراد حاضر در جلسات انتخاب شدند.

  این مسئول بیان کرد: امیدواریم که مردم فهیم و انقلابی استان قزوین نیز در راستای حمایت از منویات مقام معظم رهبری و توسعه تفکر ولایی و ارزشی اصولگرایی با حضور ارزشمند در صحنه انتخابات و انتخاب نامزد اصولگرایان برگ زرین سیاسی دیگری را در این استان رقم بزنند.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">