ندای البرز
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۱۰ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17792
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۵
 •   
  مدیرعامل تیم فوتسال طرح و توسعه سبز الوند:
  مدیرعامل تیم فوتسال طرح و توسعه سبز الوند گفت: توان لازم برای رسیدن به جایگاه مطلوب در تیم وجود داد، اما رفع مشکلات تاکتیکی موجود نیازمند برنامه و زمان بوده که با هماهنگی‌های انجام شده وضعیت تیم روز به روز بهتر خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، حیدر واعظی مدیرعامل تیم فوتسال طرح و توسعه سبز الوند در مصاحبه با خبرنگار ندای البرز ضمن تقدیر از حضور پرشور هواداران در دیدار با آذرخش بندرعباس گفت: هنگام انجام مقدمات مربوط به نقل و انتقال تیم عنوان کردیم که تماشاچیان پرشوری خواهیم داشت و در دیدار با آذرخش بندرعباس هواداران ما سنگ تمام گذاشتند.

  وی ضمن اعلام رضایت از عملکرد تیم عنوان کرد: لیگ فوتسال سطح بالایی دارد و جزء ۳ تیم اول لیگ شدن کار دشواری است، اما از هیچ تلاشی برای رسیدن به صدر جدول دریغ نخواهیم کرد.

  واعظی با اشاره به شکست این تیم در برابر آذرخش بندعباس ابراز داشت: علی‌رغم این که فقط ۱۵ جلسه تمرین داشتیم در مجموع خوب بازی کردیم و با استفاده از موقعیت‌های موجود امکان پیروزی نیز وجود داشت.

  مدیرعامل تیم فوتسال طرح و توسعه سبز الوند اضافه کرد: توان لازم برای رسیدن به جایگاه مطلوب در تیم وجود داد، اما رفع مشکلات تاکتیکی موجود نیازمند برنامه و زمان بوده که با هماهنگی‌های انجام شده وضعیت تیم روز‌ به روز بهتر خواهد شد.

  واعظی افزود: پس از چند روز استراحت  اردوی ۱۰ الی۱۵ روزه خواهیم داشت که این مدت برای هماهنگی تیم بسیار مناسب خواهد بود.

  وی در خاتمه سخنان خود خاطرنشان کرد: وجود این تیم در شهرستان یک اتفاق تازه بوده و نیاز به هماهنگی‌های بیشتری برای حمایت از آن وجود دارد که با اجرایی شدن وعده‌های مسؤولان روز به روز بر هماهنگی موجود در تیم افزوده خواهد شد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">