ندای البرز
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۴۴ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۵
 •   
  استاد حوزه و دانشگاه:
  علیرضا قنبرپور استاد حوزه و دانشگاه در همایش آشنایی با فرهنگ مقاومت که در شهر الوند برگزار شد گفت : دین اسلام هرگز ذلت و تسلیم در برابر استکبار را نمی پذیرد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، علیرضا قنبرپور استاد حوزه و دانشگاه در همایش بصیرتی آشنایی با فرهنگ مقاومت که در تالار شهید آوینی شهر الوند برگزار شد گفت : دین اسلام هرگز تسلیم در برابر استکبار جهانی را نمی پذیرد و مسلمانان را مامور به ایستادگی و مقاومت می داند تا  دشمن به خیال خود نیز فکر تعرض به عزت جامعه و حکومت اسلامی را  راه ندهد .

  قنبرپور تاکید کرد : اگر بنا بود مردم انقلابی ما در برابر استکبار جهانی و دشمنان نظام پشت کرده و تسلیم شوند، ۸ سال مقاومت و ایستادگی بی نظیری را در دفاع مقدس از خود نشان نمی دانند و با اولین قطعنامه تسلیم می شدند، اما مردم ما با الگوگیری از نهضت عاشورا آموخته اند که در برابر ظالمان از خود دفاع کرده و از حق مظلوم دفاه کنند.

  وی اظهار داشت : دین اسلام با جنگ و خونریزی مخالفت داشته و مسلمانان را از شروع جنگ منع کرده، اما در مقابل دستور به ایستادگی و مقاومت داده است تا اگر تعرضی از سوی آنان صورت گرفت، با ایثار و فداکاری پاسخ دندان شکنی را به آنان بدهند .

  این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد : خداوند به مؤمنان وعده داده که اگر در برابر ظالمان و ستمگران بایستید، حتما به پیروزی خواهید رسید و عزت حکومت اسلامی را خواهید داشت و یاری و نصرت الهی نیز همراه شما خواهد بود.

  قنبر پور در پایان خاطر نشان کرد : مسلمانان در هر کجا که هستند نباید از گفتن حرف حق ترسی داشته باشند و اضافه کرد: مهم ترین عامل پیروزی ما ایستادگی ، صبر و مقاومت در برابر نظام استکبار جهانی است تا بتوانیم انقلاب را در مسیر خود به جلو برده و در عرصه های مختلف به پیروزی دست پیدا کنیم و با حضور پرشور خود در روز ۲۲ بهمن به همگان نشان خواهیم داد که هرگز تسلیم دشمنان نخواهیم شد و هیچ چیزی موجب تضعیف ارداه ما نخواهد بود .

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">