ندای البرز
جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۵۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11896
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۰
 •   
  استاندار قزوین :
  استاندار قزوین در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر محمدیه عنوان کرد: بعد از موفقیت برجام یک، برنامه مشترک ملی برای اجرای برجام ۲ که در واقع همان تحقق اقتصاد مقاومتی است عملیاتی می شود

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز ؛ استاندار قزوین در جریان سفر به شهرستان البرز، در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر محمدیه گفت: هیچ افتخاری برای مسئولان بهتر از خدمت صادقانه و بی منت نیست.

  همتی افزود: مسئولان و کارگزاران دولت افتخار خدمت گذاری به مردم را دارند و اگر همراهی مردم در کارها وجود داشته باشد، موفقیت ها دوچندان می شود.

  وی ادامه داد: دولت برای موفقیت بیشتر در ابعاد داخلی و خارجی نیازمند پشتیبانی، هدایت و همراهی مردم است، لذا به استانداران و مدیران توصیه می کنم، ارتباط صمیمی و نزدیکی با اقشار مختلف مردم داشته باشند.

  همتی ابراز داشت: تکریم مردم در اولویت برنامه ها و اقدامات دستگاه های اجرایی و کارگزاران دولت باشد و مدیران مردم را به عنوان اعضای خانواده خود تلقی کنند.

  استاندار  قزوین با تاکید بر این که مردم ولی نعمتان مسئولان و مدیران هستند، تصریح کرد: باید در خدمت رسانی به مردم تسریع شده و با دقت و کیفیت بخشی به کارها، تصویر خوبی از دولت تدبیر و امید در ذهن مردم ایجاد کنیم تا ماندگار شود.

  این مقام مسئول با اشاره به موفقیت در مذاکرات هسته ای و اجرای برجام، عنوان کرد: دولت تدبیر و امید، یکی از مهمترین چالشهای کشور را با لغو ۱۲ قطعنامه ضد ایرانی مرتفع نمود که به واسطه آن؛ جمهوری اسلامی در مدار تجارت هسته ای قرارگرفته و از حق هسته ای برخوردار شده است.

  همتی یادآورشد: موفقیت هسته ای با تدبیر و هوشمندی رهبری در طرح نرمش قهرمانانه، ابتکار دولت و تلاش و مجاهدت تیم مذاکره کننده به نتیجه رسید و خاطرنشان کرد: انتقال پرونده هسته ای در دولت تدبیر و امید از شورای امنیت ملی به وزارت امور خارجه و خارج شدن از وضعیت امنیتی، ابتکار دولت تدبیر و امید بود که در سایه مقاومت و ایستادگی ملت توانستیم به دانش هسته ای دست یابیم.

  نماینده عالی دولت در استان قزوین بیان داشت: دهها و صدها دانشمند هسته ای مشغول فعالیت هستند و با اراده خود می توانند در کمتر از دو سال اراک، نطنز و فردو را بسازند و این موفقیت بزرگی است که به رهبری، شهدا، ملت و همه گروه های سیاسی تعلق دارد و مدیران بایستی این دستاورد بزرگ را برای مردم بخوبی تشریح کنند.

  استاندار قزوین در ادامه بیان کرد: بعد از موفقیت برجام یک، برنامه مشترک ملی برای اجرای برجام ۲ که در واقع همان تحقق اقتصاد مقاومتی است عملیاتی می شود.

  همتی خاطر نشان کرد: دولت مصمم است با بهره مندی از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و تدوین برنامه بلند مدت بتواند با جذب بخش خصوصی و دستیابی به رشد ۸ درصدی در مسیر رونق اقتصادی گام بردارد و اضافه کرد: محور اقتصاد کشور باید مبتنی بر تولید صادرات محور باشد تا بتوان اقتصاد کشور را سامان داد و محصولات و تولیدات داخلی از نظر قیمت و کیفیت قابل رقابت با همتای خارجی خود باشد.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “باید دولت تدبیر و امید را ماندگار کرد/ برجام ۲ عملیاتی می شود”

  1. يوسف گفت:

   خداوندا کسانی که باعث ضعف مملکت اسلامی امام زمان میشوند به سزای اعمالشان برسان آمین یا رب العالمین

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">