ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۱۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23157
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
 •   
  شهردار الوند:
  اهدای رایگان زمین به مدت 90 سال و انشعاب کشی آب و برق و گاز تا مرکز خدمات فرهنگی، تفریحی و خدماتی از تسهیلات ویژه سرمایه گذاران این بخش در پارک 20 هکتاری است.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز؛ در جلسه شورای مدیران و کارشناسان شهرداری الوند که روز گذشته در سالن جلسات شهرداری الوند برگزار گردید، لطفی شهردار الوند گفت: احداث پردیس سینمایی، رستوران و شهربازی از جمله طرح هایی است که برای پارک ۲۰ هکتاری درنظر گرفته شده است که ضمن در نظر گرفتن تسهیلات ویژه برای احداث این مجتمع، تسهیلاتی نیز در زمان بهره برداری در نظر گرفته شده است به عنوان مثال در پروژه پردیس سینمایی ۲۰ درصد از سهم بلیط فروشی به شهرداری و ۸۰ درصد برای سرمایه گذار در نظر گرفته می شود که سهم شهرداری نیز عمدتاً در راستای تأمین و نگهداری از تجهیزات این مجتمع صرف خواهد شد که در مجموع می توان گفت شهرداری هیچگونه منافعی را برای این منظور در نظر ندارد.

  وی شهروندان را ذینفعان اصلی این پروژه عنوان کرد و افزود: تشویق سرمایه گذاران جهت احداث این مجتمع فرهنگی، تفریحی و خدماتی خدمت بزرگی به شهروندان شهرالوند است که امیدوارم با استقبال سرمایه گذاران و همت همکاران واحد عمران و فضای سبز ظرف ۲ سال این پروژه به بهره برداری کامل برسد.

  لطفی در ادامه به تشریح پروژه کمربندی شهر الوند و اصلاح لوله در مسیر کمربندی پرداخت و تصریح کرد: پروژه کمربندی شهر الوند در صورتی به مرحله بهره برداری نزدیک می شود که برخی ناباوران، اجرای این پروژه را محال می پنداشتند که مدیریت شهری ثابت کرد که نه تنها اجرای این پروژه غیر ممکن نبود بلکه پروژه های بزرگ تری نیز با همت و پشتکار همکارانمان در شهرداری قابل اجرا می باشد.

  وی واگذاری بخش هایی از اماکن فرهنگی و ورزشی شهرداری را به بخش خصوصی را به صرف و صلاح شهرداری عنوان کرد و افزود: استفاده از پیمانکاران بخش خصوصی در مدیریت اماکن فرهنگی و ورزشی شهرداری، کاهش هزینه و بهره وری بالا در این حوزه ها را به دنبال دارد که مدیریت شهری می باید به این سمت حرکت کند.

  شهردار الوند در پایان سخنان خود ضمن انتقاد از برخی کارشکنی ها و تضعیف عملکرد مدیریت شهری از سوی تعدادی از پرسنل، اذعان داشت: این گونه اقدامات، جز تخریب و سوء استفاده نتیجه دیگری به همراه ندارد لذا برای داشتن شهری آباد و توسعه یافته باید هم پیمان شویم تا ضمن جلوگیری از این حرکات، همبستگی و همکاری خود را بیش از پیش تقویت کنیم.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">