ندای البرز
پنج شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21885
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
 •   
  علی اصغر آسیابری
  عضو تیم ملی کاراته گفت: اصلی ترین حریفم در بازی‌های کشورهای اسلامی شرکت می کند اما استرس ندارم.
  علی اصغر آسیابری در گفتگو با خبرنگار پایگاله خبری تحلیلی ندای البرز درباره شرایط تمرینی تیم ملی کاراته گفت: تمرینات تیم ملی برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی هر روز فشرده تر برگزار می شود اما در مرحله آخر اردوها از فشار تمرینات کم خواهد شد و کیفیت آن افزایش می یابد.
  وی در خصوص حریفانش در بازی‌های همبستگی اسلامی افزود: “رافائل آقایف” از جمهوری آذربایجان با پنج مدال طلای جهان اصلی‌ترین رقیبم است که در مسابقات کشورهای اسلامی هم حضور دارد. کاراته‌کاهای مصر و مراکش هم دیگر حریفانم در باکو محسوب می شوند.
  کومیته‌کای وزن ۷۵- کیلوگرم تیم ملی گفت: مسابقات جهانی شرایط سختی نسبت به بازی‌های کشورهای اسلامی دارد اما از چهار سکونشین وزن ۷۵- کیلوگرم مسابقات جهانی ۲۰۱۶ اتریش، سه کاراته‌کا در باکو حضور دارند، با این حال امیدوارم به نتایج خوبی برسم.
  وی ادامه داد: استرس نداریم و اگر همه چیز طبق روال پیش برود می توانیم در بازی‌های کشورهای اسلامی موفق شویم. با این حال می دانیم که تنها تیمی که از شرایط میزبانی استفاده می کند، آذری ها هستند.
  مسابقات کاراته بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت در باکو برگزار می شود.
  انتهای پیام
  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">