ندای البرز
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۰:۱۰ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21981
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
 •   
  مسوول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین
  انقلاب محوری و پشتیبان ولایت بودن رکن اصلی یک پاسدار است و ما وظیفه داریم پاسدار این انقلاب و انقلابی محور باشیم .

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرز مراسم ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار با حضور مسوولان شهرستان البرز و پاسداران سپاه امام رضا (ع) در حسینیه شهید علیمردانی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز برگزار شد .
  حجت الا سلام رضوانی مسوول اسبق نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین در این مراسم گفت:همانطور که ماه های شمسی بهار د دارند ماه قمری هم فصل بهار دارد که فصل بهار ماه های قمری ماه رجب شعبان و رمضان است.
  رضوانی در ادامه گفت :ار اعمال حسنه این ماه روزه گرفتن است و امیداست سعادت استفاده از اعمال این ماه را داشته باشیم .
  این مسوول با توجه به میلاد امام حسین (ع) افزود : در زمان کودکی امام حسین (ع) پیامبر اکرم (ص) فرمودند : ان الحسین مصباح الهدی یعنی اگر می خواهید در کشتی امام حسین (ع) آرام بگیریدفقط در همان کشتی خود امام حسین (ع) می توانید آرامش داشته باشید .
  حجت الاسلام رضوانی در ادامه بیان داشت در سپاه اصولی کلی است و آن اصول کلی سپاه را در نیروی های نظامی دیگر متمایز کرده که اگر همه به آن مقید باشیم ارزش پاسداری و خصوصیات پاسداری بر اساس آن حرکت می کند ، و ارزش پاسداری آن قدر بالا است امام خمینی (ره) نیز فرمودند که ای کاش من هم یک پاسدار بودم .

  مسوول اسبق نمایندگی سپاه در ادمه بیان داشت : یکی از اصول و اصل اول پاسداران ولایتمداری است که شاخص هایی را به همراه دارد که این شاخصه ها انطباق با مکتب سیاسی امام (ره) . تربیت امام (ره) ،درک عمل به هنگام نسبت به مواضع مقام معظم رهبری . فصل الخطاب قرار دادن مواضع رهبری . مقابله با فعالیت های سیاسی و معارض با مشی ولی فقیه و همراه با آنها نبودن است .
  حجت الاسلام رضوانی در پایان گغت : انقلاب محوری و پشتیبان ولایت بودن رکن اصلی یک پاسدار است و ما وظیفه داریم پاسدار این انقلاب و انقلابی محور باشیم .
  در پایان این مراسم از چند تن از پاسداران نمونه تجلیل شد .

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">