ندای البرز
دوشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۵۰ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25174
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
 •   
  فرمانده سپاه شهرستان البرز:
  دلسوزی و احساس مسئولیت ملت ایران این وظیفه را بر دوش مسئولان فراهم آورده است که با دل و جان به مردم مناطق زلزله زده کشوری یاری برسانند.

  علیرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به اعزام گروه جهادی بسیج توسط سپاه پاسداران ناحیه امام رضا ع شهرستان البرز اظهار کرد: یک گروه متخصص  ۶۰ نفره توسط سپاه پاسداران ناحیه امام رضا ع شهرستان البرز به مناطق زلزله زده سر پل ذهاب برای امداد و کمک رسانی اعزام شده است.
  وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همیشه در کنار ملت ایران است بیان کرد: سپاه پاسداران رسیدگی به مردم منطقه زلزله زده را وظیفه ذاتی خود دانسته و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند از مشکلات هم‌‌وطنان زلزله زده بکاهد.
  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه امام رضا ع شهرستان البرز افزود: برودت و سردی هوا شرایط زندگی در مناطق زلزله‌زده را سخت کرده است و وظیفه تمام ارکان‌‌ها و مسئولان است که به کمک مردم مناطق زلزله‌زده بشتابند.
  این مسئول با اشاره به اینکه ملت ایران مردمی غیور هستند و در تمام شرایط سخت انقلاب این نظام را یاری کرده‌اند عنوان کرد: دلسوزی و احساس مسئولیت ملت ایران این وظیفه را بر دوش مسئولان فراهم آورده است که با دل و جان به مردم مناطق زلزله زده کشوری یاری برسانند.
  سرهنگ حیدری با بیان اینکه سپاه پاسداران تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نیازها و وسایل رفاهی مناطق زلزله‌زده را هر چه سریعتر فراهم کند خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران چه در زمان صلح و آرامش و چه در زمان جنگ همیشه پشت ملت ایران بوده و کمک به ملت ایران را در هر شرایطی وظیفه ذاتی خود می‌داند.
  وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تسریع کارها جهت فراهم آوردن امکانات اولیه زندگی مردم مناطق زلزله‌زده، روستاها و شهرهای مناطق زلزله زده را تقسیم کرده و به هر سپاه استانی وظیفه رسیدگی به چند روستا و شهر را داده است که سپاه پاسداران صاحب الامر استان قزوین وظیفه آبادانی دو روستا را بر عهده دارد.
  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه امام رضا ع شهرستان البرز تصریح کرد: نیروهای جهادی سپاه پاسداران شهرستان البرز که به مناطق زلزله‌زده اعزام شده‌اند در زمینه‌های مختلف از جمله عمرانی، بهداشتی و غیره متخصص بوده و بنا به نیاز مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و منطقه سر پل ذهاب به این مناطق اعزام شده‌اند.
  سرهنگ حیدری اضافه کرد: افرادی که دارای تخصصی بوده و بنا بر وظیفه انسانی خود نسبت به همنوعان خود احساس دین کرده و قصد کمک به مردم مناطق زلزله‌زده کرمانشاه را دارند با هماهنگی ناحیه مقاومت بسیج شهرشان در قالب گروه‌های جهادی به این مناطق سفر کنند و به شخصه و مستقل به این مناطق سفر نکنند چرا که ‌باعث ازدحام و شلوغی در این مناطق شده و شرایط زندگی مردم زلزله‌زده را سخت‌تر می‌کنند.
  این مسئول ادامه داد: سپاه پاسداران کمک به ملت ایران را وظیفه ذاتی خود می‌داند اما این کمک‌ها به تنهایی برای مردم مناطق زلزله‌زده کافی نبوده و تمام ارکان‌ها و دولت بایستی همکاری‌های لازم را در این زمینه داشته باشند.
  سرهنگ حیدری در پایان یادآور شد: شرکت البرز داروی شهر صنعتی البرز ۴ کانکس را جهت اسکان مردم زلزله زده استان کرمانشاه به همنوعان خود در این مناطق اهدا کرده است.
  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">