ندای البرز
جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۳۱ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24082
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
 •   
  ظهر امروز صورت گرفت:
  مراسم راهپیمایی و تظاهرات به مناسبت محکومیت دولت میانمار و حمایت از مسلمانان مظلوم و ستم‌دیده این کشور با حضورمردم ولایت‌مدار و شهیدپرور شهر الوند برگزار شد

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز ، همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی و تظاهرات برای محکومیت دولت میانمار و حمایت از مسلمانان مظلوم و ستم‌دیده این کشور، ظهر امروز پس از برگزاری مراسم نماز جمعه به امامت حجت الاسلام علی معبودی امام جمعه موقت شهر الوند در این شهر برگزار شد.

  مراسم راهپیمایی و تظاهرات به مناسبت محکومیت دولت میانمار و حمایت از مسلمانان مظلوم و ستم‌دیده این کشور با حضورمردم ولایت‌مدار و شهیدپرور شهر الوند برگزار شد و مردم این شهر حمایت خود را از مسلمانان میانمار با سر دادن شعارهای متعدد به گوش ظالمان و ستمگران رساندند و دولت میانمار را محکوم کردند.

  مردم شهر الوند در راهپیمایی و تظاهرات خود برای حمایت از مسلمانان میانمار با اتحاد، وحدت و همدلی شعارهای مختلف از جمله (قتل عام مسلمان میانمار جنایت دوباره استکبار)، (سکوت در برابر جنایت خیانت است خیانت است)، (قتل عام مسلمان خدایی توطئه جدید آمریکایی)، (کشتار وحشیانه مسلمان اعلام جنگ است به دین و قرآن)، (جرم مسلمان میانمار چیست این قتل عام فاجعه انسانی است)، (سکوت مدعی حق بشر شد موجب کشتار نسل بشر شد)، (مرگ بر بودایی افراطی)، (مرگ بر آمریکا ـ مرگ بر اسرائیل) سر دادند.

  گفتنی است، مردم شهیدپرور شهر الوند پس از اقامه نماز جمعه از مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) واقع در خیابان امام خمینی به سمت ده متری راهپیمایی و تظاهرات کردند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">