ندای البرز
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۰:۰۱ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6697
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۷
 •   
  ثبت نام آزمون از 15 مردادماه،
  شرایط اولیه شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار بود در ساعت 18 امروز اعلام شود با تاخیر در سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، اطلاعیه آزمون استخدام آموزش و پرورش شامل شرایط اولیه شرکت در آزمون، در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  منتشر شد.
  بنابر این گزارش، داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش می‌بایست پس از مطالعه دقیق این اطلاعیه، در صورت داشتن شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت‌ به ثبت‌نام در این آزمون از روز پنجشنبه مورخ ۱۵ مرداد ۹۴ تا روز چهارشنبه مورخ ۲۱ مردادماه اقدام نمایند.

  شاپور محمدزاده، مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پذیرش اولیه ۱٫۵ برابر افراد مورد نیاز خواهد بود.

  وی افزود: در اعلام نتایج اولیه این آزمون ۷ هزار و ۵۰۰ نفر به گزینش معرفی می‌شوند که پس از بررسی صلاحیت و گزینش ۵ هزار نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام خواهد شد.

  محمد زاده تاکید کرد: در مراحل گزینش تنها افرادی مردود می‌شوند که شرایط اولیه و اساسی جذب در سازمان‌های دولتی نظیر عدم التزام عملی به ولایت فقیه و عدم اعتقاد و التزام به قوانین کشور را دارا نباشند و سایر معرفی شدگان بنابر اولویت، بر اساس نمره قبولی و سایر پارامتر‌ها به عنوان قبول قطعی اعلام خواهند شد.

  گفتنی است؛ آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار است در روز جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ برگزار شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">