ندای البرز
یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۱۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19029
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
 •   
  شهردار بیدستان اعلام کرد:
  شهردار بیدستان در مراسم غباروبی مزار شهدای گمنام:المان شهدای گمنام در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این المان در مراسمی با حضور مسئولین استانی در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز دکتر مرتضی ململی شهردار بیدستان در مراسم غباروبی مزار شهدای گمنام شهر بیدستان که  به مناسبت هفته بسیج برگزار گردید  با بیان اینکه پروژه المان شهدای گمنام به اتمام رسیده و قابل افتتاح است، گفت: المان شهدای گمنام در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این المان در مراسمی با حضور مسئولین استانی در دهه فجر افتتاح خواهد شد.شهردار بیدستان افزود: در ساخت این المان با هزینه بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان توسط منبع مالی شهردای صورت گرفته است.
  در حاشیه این مراسم، حسینعلی شیخ، جانشین فرمانده ناحیه امام رضا(ع) گفت: خداوند در قرآن می فرماید؛«آنها که در راه خدا کشته می شوند، مرده نگویید! بلکه آنان زنده اند»، شهدا نه فقط زنده اند بلکه جامعه را زنده نگاه داشته اند.
  وی افزود: این شهدا زندگی بخش هستند و سبک و روش زندگی را آموزش می دهند و هر روز مقامشان بالا می رود.
  سرهنگ شیخ بابیان این که نام و یاد شهدا همیشه برکت کار، زندگی و جامعه است افزود: شهدا چشم و چراغ مملکت هستند و تکریم شهدا تلاشی برای حراست از آرمان های انقلاب است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">