ندای البرز
سه شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۳:۱۷ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 17437
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
 •   
  با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛
  در اولین روز از هفته دولت و با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، بیش از 4 هزار و 526 واحد مسکونی در ناحیه شهر مهرگان به بهره برداری رسید.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، در اولین روز از هفته دولت و همزمان با سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به استان قزوین بیش از ۵ هزار واحد مسکن مهر در استان قزوین با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.

  برابر اعلام مسؤولان راه و شهرسازی، ۴ هزار و ۵۲۶ واحد مسکونی در ناحیه شهر مهرگان، ۹۰ واحد در قزوین، ۱۲۰ واحد در تاکستان و ۲۷۰ واحد در شهرستان آبیک وجود  دارد که بصورت همزمان مورد بهره برداری قرار گرفتند.

  همچنین با حضور مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی مسجد امام موسی بن جعفر(ع) مهرگان که با اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی اختصاص یافته در طول مدت ۱۱ ماه و با یک هزار متر زیربنا ساخته شده است به  بهره برداری رسید.

  تا کنون از ۸ باب مسجد در دست ساخت ناحیه شهری مهرگان، ۷ باب آن‌ به بهره‌برداری رسیده که تعداد ۵ باب از این مساجد در دولت تدبیر و امید تکمیل و افتتاح شده است.

  حسن بهزاد‌ پور شهردار محمدیه نیز در حاشیه افتتاح واحدهای مسکونی و مسجد امام موسی بن جعفر(ع) مهرگان گفت: در حال حاضر پارک ۲۰ هکتاری مهرگان با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان در حال اجراست و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم این پارک را برای استفاده شهروندان آماده کنیم..

  بهزاد‌پور افزود: در حال حاضر ساخت این پارک بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تاکنون برای احداث آن نزدیک به ۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">