ندای البرز
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۸:۵۶ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11784
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۳
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز خبرداد:
  سرپرست فرماندار شهرستان البرز،از افتتاح و کلنگ زنی بیش از 126 میلیارد و 554 میلیون تومان پروژه عمرانی، صنعتی و کشاورزی در ایّام دهه فجر خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، رضا عسگری سرپرست فرماندار شهرستان البرز، ضمن تبریک فرارسیدن سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۱۲۶ میلیارد و ۵۵۴ میلیون تومان پروژه عمرانی، صنعتی و کشاورزی در ایّام دهه فجر خبر داد.

  رضا عسگری در جلسه شورای اداری شهرستان البرز گفت: حوزه صنعت با بیش از ۶۰ میلیارد تومان، عمران شهری با ۲۶ میلیارد تومان، طرح های کشاورزی با ۴۷ میلیارد تومان و عمران روستایی با ۳ میلیارد تومان اعتبار، بیشترین بودجه را به خود اختصاص داده اند.

  وی ادامه داد: حمل و نقل با ۱میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان ، بهزیستی و کمیته امداد با ۱۱۰ میلیون تومان، حوزه ورزش با ۶۵ میلیون تومان و حوزه دامپزشکی با ۲۰ میلیون تومان اعتبار، کمترین بودجه را به خود اختصاص داده اند.

  عسگری خاطرنشان کرد: ۶۰ درصد پروژه های موجود مربوط به حوزه صنعت و افتتاح ۶ واحد صنعتی است که  بعضی از پروژه های موجود با مشارکت بخش خصوصی و یا بصورت مشارکتی راه اندازی شده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

  این مقام مسئول خاطر نشان کرد: استاندار قزوین با افتتاح المان شهدای گمنام شهر بیدستان، سفر یکروزه خود را به شهرستان البرز آغاز نموده و پروژه های مختلف صنعتی، عمرانی و کشاورزی شهرستان را افتتاح خواهند کرد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">