ندای البرز
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۱۷ 2018 Feb 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11737
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸
 •   
  صبح امروز صورت گرفت؛
  صبح امروز پایگاه ها و مراکز جامع خدمات سلامت استان قزوین با حضورمدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مرکز سلامت جامعه شماره یک شهر الوند افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، همزمان با ۱۷ استان کشور، صبح امروز پایگاه ها و مراکز جامع خدمات سلامت استان قزوین با حضور دکتر شهرام رفیعی‌فر مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین، دکتر جعفری رئیس شبکه بهداشت، حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی، زلیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اسماعیلی بخشدار مرکزی شهرستان البرز در مرکز سلامت جامعه شماره یک الوند افتتاح شد.

  مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از بخش های مختلف این مرکز گفت: می توان برای یک زندگی بهتر برنامه داشت و چالش های  موجود در حوزه سلامت را با ارائه خدمات، افزایش دانش سلامت مردم و اصلاح شیوه زندگی آنان مرتفع نمود.

  وی ضمن تأکید بر جذب بیشتر داوطلبان و  سفیران سلامت، از اقدامات  انجام شده در زمینه غربالگری ۹۵۹ نفر از مردم شهر الوند در مرکز مرکز سلامت جامعه شماره یک تقدیر کرد.

  لازم به توضیح است، افتتاح پایگاهها و مراکز جامع خدمات سلامت یکی از بسته های خدمتی برنامه تحول بهداشت است که برای ارایه خدمات سطح یک بهداشتی به حاشیه نشینان و سکونتهای غیر رسمی در سه مرحله؛ برای حاشیه نشینان، شهرهای ۲۰ تا ۵۰ هزار نفرجمعیت و شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر اجراء  می شود.

  گفتنی است،  هدف عمده این برنامه عمدتاً کنترل و پیشگیری از بیماریهای واگیر و غیر واگیر است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">