ندای البرز
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۲۰ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24124
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
 •   
  ذاکری سرپرست شهرداری الوند:
  در بازدید خانم زرآبادی نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی از ساختمان احداثی کتابخانه نصرت آباد، مهندس ذاکری سرپرست شهرداری الوند از افتتاح کتابخانه تا پایان مهرماه خبر داد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز ؛روز گذشته در پی بازدید خانم زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، محمدزاده معاونت امور استانها و نهاد کتابخانه های عمومی کشور، عسگری فرماندار شهرستان البرز و تعدادی از مسئولین شهرستان البرز از ساختمان احداثی کتابخانه نصرت آباد، مهندس ذاکری سرپرست شهرداری الوند با تشریح روند اجرایی پروژه احداث این کتابخانه، اظهار داشت: کتابخانه احداثی نصرت آباد با زیربنای ۳۰۰ متر مربع در دوطبقه و با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و پانصد هزار ریال توسط شهرداری الوند برای علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی طراحی و اجرا شده است.

  وی افزود: این پروژه که از اواخر سال ۹۴ کلنگ اجرایی آن به زمین زده شد تا اواخر مهرماه سال جاری به بهره برداری کامل می رسد و امیدواریم توانسته باشیم از این طریق خلاء وجود یک ساختمان مستقل برای کتابخانه در نصرت آباد را پر کنیم.

  سرپرست شهرداری الوند با اشاره به سابقه فعالیت شهرداری در حمایت از کتابخانه های سطح شهر گفت: در سالهای گذشته که نصرت آباد جزو ناحیه شهری الوند محسوب می شد نیز شهرداری الوند بخشی از ساختمان فرهنگی مذهبی را جهت راه اندازی کتابخانه دانش اختصاص داده بود که با احداث ساختمان جدید، انتظار می رود علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی در نصرت آباد با طیب خاطر و آرامش بیشتر به مطالعه و پژوهش بپردازند.

  وی در پایان ضمن تأکید بر روند حمایتی شهرداری از حوزه کتاب و کتابخوانی تصریح کرد: حمایت شهرداری از کتابخانه های سطح شهر ضمن ارتقای سطح دانش و آگاهی شهروندان، بسترهای مناسبی را برای ایجاد شهروندانی مسئول فراهم می کند که طبیعتاً نقش بسزایی در رشد و توسعه شهری دارند.

   

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">