ندای البرز
پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۴۴ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25642
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
 •   
  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز”صدیقه ربیعی” بخشدار مرکزی البرز در خصوص طرح های در حال افتتاح و بهره برداری شده در سطح روستاهای بخش مرکزی البرز در دهه مبارک فجر اظهار کرد: در روستای کوچار ۴ پروژه شامل سنگفرش معابر، زیرسازی معابر، جدولگذاری معابر و ساخت و نصب سطل مکانیزه زباله به بهره برداری رسید و ۳۶۴ میلیون تومان از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده هزینه شده است.

  وی بیان کرد: در روستای پیریوسفیان نیز ۴ پروژه شامل سنگفرش معابر، جدولگذاری معابر، زیرسازی معابر و آسفالت معابر با اعتبار  ۶۴۰ میلیون تومان و در روستای حسن آباد کلج ۴ پروژه شامل سنگفرش معابر، زیرسازی معابر، آسفالت معابر، ساخت و نصب سطل مکانیزه زباله با اعتبار ۶۹۸ میلیون تومان از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده هزینه شده است.

  بخشدار مرکزی البرز عنوان کرد: در روستای کمال آباد نیز دو پروژه شامل زیرسازی و آسفالت معابر با اعتبار ۲۱۰ میلیون تومان و در روستای منبره یک پروژه شامل جدولگذاری معابر با اعتبار هزینه شده ۲۴ میلیون تومان از از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیده است.

  ربیعی اظهار کرد: در مجموع در بخش مرکزی شهرستان البرز ۱۵ پروژه شامل سنگفرش معابر، زیرسازی و جدولگذاری معابر و  آسفالت معابر همچنین ساخت و نصب سطلهای مکانیزه زباله با اعتبار هزینه شده ۱۹ میلیارد و ۳۶۰میلیون ریال از محل اعتبارات اختصاص یافته به دهیاریها در قالب ارزش افزوده افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">