ندای البرز
پنج شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۲ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 7734
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰
 •   
  معاون اداره‌کل آموزش و پرورش قزوین خبر داد
  معاون اداره‌کل آموزش و پرورش قزوین گفت: در هفته دولت 12 مدرسه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که یک مورد از این مدارس در شهرستان البرز احداث شده است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، مرتضی سمیعی امروز با بیان اینکه در پروژه مهر ۹۴ و هفته دولت ۲۷ باب مدرسه با ۲۰۰ کلاس درس در استان قزوین افتتاح می‌شود افزود: هفت باب نمازخانه، دو سالن ورزشی، یک سالن چندمنظوره، دو کانون فرهنگی تربیتی، یک باب کتابخانه و یک سوله کارگاهی نیز در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

  وی تبیین کرد: در هفته دولت ۱۲ مورد از این مدارس مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که چهار مورد از آن‌ها در ناحیه یک آموزش و پرورش قزوین، چهار مورد در بویین زهرا، یک مورد تاکستان، یک مورد آوج، یک مورد شهرستان البرز و یک مورد در اسفرورین احداث شده است.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش قزوین با بیان اینکه استانداردسازی ۱۲۱ واحد آموزشی با ۹۷۶ کلاس درس و ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از دیگر اقدامات پروژه مهر امسال است خاطرنشان کرد: ۶۰۰ میلیون تومان برای خرید تجهیزات فنی و حرفه‌ای و کار دانش و نیز ۵۰۰ میلیون تومان برای هوشمندسازی مدارس صرف شده است.

  وی با تاکید بر اینکه توزیع کتب درسی ابتدایی غیر از کتاب علوم چهارم و ریاضی پنجم دبستان صورت گرفته و کتاب‌های درسی فنی و حرفه‌ای نیز در حال توزیع است ادامه داد: همچنین کتاب‌های کار دانش از هفتم شهریورماه توزیع می‌شود و توزیع کتاب‌های درسی پیش‌دانشگاهی نیز در حال انجام است.

  سمیعی توضیح داد: تمام مدارس سطح استان به سامانه مالی متصل هستند و اداره‌کل آموزش و پرورش قزوین به گردش مالی آن‌ها دسترسی و نظارت دارد.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش قزوین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بازدید از مناطق و نواحی آموزش و پرورش قزوین صورت گرفته است تا اجرای شیوه‌نامه‌ها و مستندسازی فعالیت‌های به درستی به انجام برسد.

  وی در پایان تأکید کرد: همچنین نسبت به پیگیری طرح‌های خیرساز، نوساز و قابل افتتاح در کنار تعمیر و بهسازی مدارس اقدام به عمل آمده است.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">