ندای البرز
پنج شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۲:۵۰ 2018 Apr 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11657
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
 •   
  مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند عنوان کرد:
  مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند عنوان کرد: همزمان با 12 بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، جشن بزرگ گهرتابان با حضور عموم مردم شهرستان البرز و هنرمندان صدا و سیما در شهر الوند برگزار می شود.

  مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند در مصاحبه با پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ضمن تبریک فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: در ایّام الله دهه مبارک فجر، ۳ پروژه عمرانی شهرداری با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال با حضور مسئولان استان و شهرستان افتتاح خواهد شد که پروژه تعریض بلوار خلیج فارس با ۲۵ میلیارد ریال، پیاده رو سازی غرب بلوار معلم با ۹ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال و پیاده رو سازی منطقه ۸ با ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پروژه هایی هستند که در این روز مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

  جاوید ادامه داد: همزمان با ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، جشن بزرگ گهرتابان با حضور عموم مردم شهرستان البرز و  هنرمندان صدا و سیما در شهر الوند برگزار می شود.

  وی افزود: این برنامه بصورت مستقیم از شبکه استانی قزوین پخش خواهد شد و در آن  به دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهر الوند پرداخته می شود.

  این مسئول بیان داشت: در این مراسم تلاش شده تا به وسیله مستند های کوتاه، گزارش خدمات ارائه شده از سوی شهرداری الوند به مردم ارائه شود و در بخش های مختلف این برنامه زنده تلوزیونی، به معرفی نخبگان ورزشکار و کار آفرین شهر الوند پرداخته خواهد شد.

  جاوید اضافه کرد: در راستای آموزش شهروندان و ایجاد فضای تعامل دو سویه در جهت خدمت رسانی بهتر به مردم، بسته های فرهنگی حاوی کتابچه حقوق شهروندی، تراکت های گزارش عملکرد شهرداری و راهنمای ارائه خدمات شهری در جشن گهر تابان توزیع خواهد شد.

  مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری الوند از تخفیف ۲۰ درصدی پرداخت عوارض سالیانه  خبر داد و اظهار داشت: با تصویب شورای اسلامی شهر الوند و به مناسبت سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، از ۱ تا ۲۹ بهمن ماه سال جاری نیز، تخفیف ۲۰درصدی پرداخت عوارض سالیانه شهرداری برای شهروندان در نظر گرفته شده است.

  جاوید عنوان کرد: در ایام دهه فجر انقلاب، بیش از ۱۲۰۰متر بنر مناسبتی و ۱۰۰۰رشته چراغ رنگی در معابر عمومی و میادین شهر الوند نصب می شود که پس از اتمام این دهه، فضا سازی لازم برای تبلیغات انتخابات پیش رو انجام خواهد شد.

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">